Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuţia sau transmiterea uneia sau mai multor părţi din acest site sau a informaţiilor cuprinse în site, în orice scop şi sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani. Meteo - Vremea în Arad Club afiliat la: Parteneri
Vremea în Arad azi Prognoza meteo pe următoarele 3 zile în Arad
FACEBOOK
PETARDELE ŞI FUMIGENELE  MICI GALERII A GAZDELOR Se pare că nu a putut să ajute cu nimic echipa care a rezistat doar o repriză... Sâmbătă 08 Oct. 2011 ora 19:50 Petardele şi fumigenele mici galerii a gazdelor se pare că nu a putut să ajute cu nimic echipa  care a rezistat... Asistenta mereu pe “FAZĂ” Ne-am obişnuit cu alina să fie prezentă la fiecare meci Vineri  07 Octombrie 2011 ora 07:45   Alina Trif este asistenta noastră care este prezentă meci de meci alături de băieţi fiind mereu gata să intervină când este solicitată... Daci Schmidt La Şiria mergem pentru 3 puncte... Vineri 07 Octombrie 2011; 22:35   Rezultatul meciului cu Şeitin nu a reflectat diferenţa de pe teren, ne bucurăm că am luat trei puncte ne pare rău pentru ratările care au existat...                                   Una din legendele “Bătrînei Doamne” prezente la Zăbrani... Observator la meciul cu Unirea a fost Mircea Axente Vineri  07 Octombrie 2011 ora 08:45 În loc de comentariu vă oferim un pasaj dintr-un articol care nouă ne-a plăcut tare mult: Mircea Axente – din piciorul lui a plecat marele nostru gol... Deffert a redebutat în poarta echipei noastre. Şi a trecut cu bine acest test... Duminică 08 Octombrie 2011 ora 08:35  Pentru că, colegul său Dulhaz a lipsit la Şiria din motive medicale acesta se pare că a contactat o răceală mai severă în poarta noastră a apărut ca titular din nou Deffert cu care... Victorie anticipată... Şiriana Şiria - Victoria Zăbrani 0 - 3 (0 - 0) Duminică 08 Octombrie 2011 ora 07:45 Au avut momente când ne-au dus la disperare din cauza ratărilor monumentale din prima repriză, dar asta poate pentru miza celor trei puncte care le-au indus o stare... Miercuri în sferturile Cupei României la Lipova... de la ora 15:00, pe stadionul “Şoimii” Victoria Zăbrani - FC. Zimandul Nou Marţi 11 Octombrie 2011 ora 07:00  Gata de acum trebuie să lăsăm în urmă succesul de la Şiria şi ne îndreptăm privirile la meciul de cupă de Miercuri de la Lipova contra echipei din Zimandul Nou. În sferturile Cupei României Victoria Zăbrani - FC.Zimandu Nou 3-1 (2-0) Victorie mult mai clară decât arată scorul Miercuri 12 Octombrie 2011 ora 23:41 Victorie mult mai clară decât arată scorul în faţa unei echipe care a vrut mult, s-a zbătut pe alocuri chiar a arătat ceva şi spre lauda lor şi-au jucat şansa până în finalul jocului. Sâmbătă avem oaspeţi... CS. Ineu Joi 13 Octombrie 2011; 06:35    Am spus în avancronica etapei 11, că aceasta ar putea aduce multe schimbări în ierarhia şi lupta pentru locurile podiumului Ligii a IV-a. Însă derby-ul de la Ineu (de fapt s-a jucat la Tîrnova, terenul din Ineu fiind suspendat 2 etape) ne-a infirmat supoziţiile pentru că...   A venit să încurajeze echipa în sferturi la Lipova... Primarul comunei, Toader Marian a ţinut... Joi 13 Octombrie 2011; 18:35  Miercuri la Lipova băieţi noştri au avut parte de încă un suporter în persoana Primarului Comunei Toader Marian, care a ţinut să fie alături de echipă şi să îi... Debut...Stoiu Denis la 16 ani titular în meciul de Cupă Vineri 14 Octombrie 2011 ora 14:35    Meciul de cupă din sferturi de la Lipova a consemnat un debut anume: Stoiu Denis care la 16 ani a fost titular pe postul de fundaş dreapta, după ce cu patru zile în urmă am ... Acum un an foşti colegi... iar în meciul de sâmbătă adversari... Duminică 16 Octombrie 2011; 10:35 Daci Schmidt şi Popa Sergiu acum un an erau colegi în echipa noastră, iar în meciul cu Ineu au fost adversari pentru căSergiu începând din acest sezon... PRIVITĂ CU SUSPICIUNE... de către gazde, brigada de arbitri s-a achitat cu bine de sarcina atribuită în acest joc... Marţi 18 Octombrie 2011; 12:35 Centralul Cadar Răzvan Olimpiu împreună cu cei doi asistenţi Pantiş Robert Cătălin şi Rotaru Sorin Tudor, s-au achitat cu bine de misiunea deloc uşoară...  ÎN ROŞU LA PROPRIU ŞI LA FIGURAT... Aşa arăta vulcanicul Claudiu Riviş, antrenorul echipei noastre la Satu Nou... Duminică 23 Octombrie 2011; ora12:12 Pe tot parcursul jocului parcă era un vulcan de energie gata să erupă, s-a agitat a dat permanent indicaţii elevilor pe teren şi culmea când se oprea parcă se oprea şi ... OPTIMIŞTI LA STARTUL PARTIDEI... Au fost degajaţi şi au crezut în forţa de joc a grupului... Duminică 23 Octombrie  2011; 13:15 Înaintea partidei şi la începutul ei jucători echipei noastre au fost foarte relaxaţi şi degajaţi crezând în “forţa de joc a grupului” lucru pe care l-au arătat pe tot... Avancronica etapei... Avem a 3-a apărare din Liga a IV-a... Joi  20 Octombrie 2011 ora 07:15 În pragul etapei cu nr. 13, înaintea deplasări de la Satu Nou, putem constata că avem a 3-a apărare din liga a IV-a, cu numai 11 goluri primite înaintea noastră clasându-se apărarea liderului cu 4 goluri... NICI UN MECI NU SEAMĂNĂ CU CELĂLALT... Prudenţă maximă şi abordarea jocului cu toată seriozitatea. Joi 27 Octombrie 2011 ora 08:45  Etapa cu nr. 14 este dominată de derby-ul de la Pîncota unde liderul întâlneşte ocupanta locului 2 în clasament Crişul Chişineu Criş. Le despart 5 puncte în clasament...