SITEMAP Parteneri
Sponsor
Vremea în Arad Muzică, text și voce:  Brîncoveanu Gheorghe lmnul Victoria
Imnul echipei Victoria
Home Club Sezoane Știri Istorie Secții Sportive Stadioane Meciuri Arhiva Site-ul vechi
Martie 2013 În ultimul meci înaitea startului... Vladimirescu 2003 - Victoria Zăbrani 1-1 (1-1) www.victoria-zabrani.ro   04.03.2013  08:24   Cu meciul de duminică de pe frumoasa bază sportivă cu gazon sintetic de pe Șega (fostul teren Fulgerul) din cartierul Aradului am încheiat practic perioada de pregătire. Amintiri din trecut povestite acum Campionat între străzile comunei...1975! Dietmar Graf   06.03.2013  19:24  În primăvara anului 1975 când echipa fanion a comunei Victoria se pregătea să înceapă returul campionatului care o va aduce în premieră la finalul acestuia în elita fotbalului județean din acea vreme (Liga IV-a cum se numește acum). Mițiți debutează cu victorie...  Aqua Vest Arad - Victoria Zăbrani 0 : 2 ( 0 : 1 ) www.victoria-zabrani.ro    10.03.2013    10:18 Ei ce am sperat s-a adeverit, ce am crezut s-a împlinit sâmbătă la Șofronea unde băieți ne-au dăruit prima victorie din acest retur de campionat. Avancronica etapei 20 - După debutul bun realizat la Șofronea... “Băieți s-au pus pe treabă și vor să facă rezultate”  www.victoria-zabrani.ro  14.03..2013  09:24  După debutul bun realizat la Șofronea, săptămâna aceasta Mițiți a încercat să-și aducă elevi cu „picioarele pe pământ” spunându-le că victoria din etapa precedentă este de domeniul trecutului și... SÂMBĂTĂ NU SE JOACĂ Din cauza timpului nefavorabil s-a amânat etapa... www.victoria-zabrani.ro   15.03.2013  14:53  În ședința din 15 martie 2013 COMITETUL DE URGENȚĂ a hotărât: Amânarea etapei a 20-a din campionatul Liga 4 seniori și juniori și etapa a 18-a din campionatele liga 5 seria A și B. Scor de neprezentare... Banatul Sînicolau Mic - Victoria Zăbrani 3 : 0 ( 1 : 0 ) www.victoria-zabrani.ro    24.03.2013    11:14 Pauza lungă și terenul sintetic nu a fost „un aliat” pentru echipa noastră…pe șega am încasat nu mai puțin de 3 goluri în confruntarea cu Banatul. Elevii școlii din Zăbrani Echipa de fotbal campioană a județului Arad MOȚși PAUL SERGIU  29.03.2013 12:19  În urmă cu puțin timp s-a desfășurat o  competiție de fotbal băieți la care  a participat și școala noastră A.M. Guttenbrunn Zăbrani clasele V-VIII. Pornesc la drum cu un nou antrenor... Reunirea lotului de arte marțiale al CS VICTORIA ZĂBRANI www.victoria-zabrani.ro 29.03.2013 12:40       După o lungă vacanță, pentru că sala de sport a intrat în renovare și lucrările au fost finalizate de scurt timp iată a sunat din nou adunarea. Umilință și neputință în prima repriză, joc mai bun în repriza a doua... Victoria Zăbrani - C.S. Ineu  0 : 7 ( 0 : 5 )  Dorin Ocneriu    30.03.2013    11:20 Deși președintele Tibi Nicula și antrenorul Dan Mițiți doreau de la jucătorii noștri angajament și dăruire, echipierii Victoriei, cel puțin în prima repriză, s-au... Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuția sau transmiterea uneia sau mai multor părți din acest site sau a informațiilor cuprinse în site, în orice scop și sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani.  © C.S. Victoria Zabrani 2012 - 2013 © C.S. Victoria Zabrani 2010 UNIVER NOU! PREZENTARE COM.ZABRANI Prezentarea comunei