START CONTACT FACEBOOK SITEMAP
Club afiliat la:
Home Club Sezoane Știri Istorie Secții Sportive Stadioane Meciuri Arhiva Site-ul vechi
PROGRAM MECIURI ECHIPA CL ASAMENT STATISTICI PROGRAM ETAPE MECIURI LIGA IV MECIURI JUNIORI CUPA ROMÂNIEI MECIURI AMICALE •	SEZON COMPETIȚIONAL  2012 - 2013 Etapa 19 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 0 : 1 CS.Ineu Gloria CTP Arad 0 : 1 Progresul Pecica Speranţa Turnu 1 : 1 Banatul Sînicolau Mic Păuluşana Păuliş 0 : 1 Frontiera Curtici Viitorul Tisa Nouă 2 : 3 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 3 : 0 Crişul Chişineu Criş Aqua Vest Arad 0 : 2 Victoria Zăbrani Crişul Alb Şicula 1 : 6 Şoimii Tauţ Şiriana Şiria 1 : 2 Semlecana Semlac
08.03.13  15:00 09.03.13  15:00 09.03.13  15:00 09.03.13  15:00 09.03.13  15:00 09.03.13  15:00 09.03.13  15:00 10.03.13  15:00 10.03.13  15:00
Etapa 1 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 3 : 2 Semlecana Semlac FC.UTA II Arad 0 : 1 Banatul Sînicolau Mic Voinţa Mailat 2 : 2 Şoimii Tauţ Viitorul Tisa Nouă 0 : 7 Frontiera Curtici Păulişana Păuliş 1 : 4 CS. Ineu Speranţa Turnu 0 : 1 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 2 : 0 Progresul Pecica Crişul Alb Şicula 2 : 5 Unirea Sîntana Şiriana Şiria 1 : 6 Crişul Chişineu Criş
11.08.12 11:00 11.08.12 11:00 11.08.12 18:00 11.08.12 18:00 11.08.12 18:00 11.08.12 18:00 11.08.12 18:00 12.08.12 18:00 12.08.12 18:00
Etapa 2 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS. Ineu 4 : 1 FC.UTA II Arad Banatul Sînicolau Mic 5 : 2 Speranţa Turnu Frontiera Curtici 5 : 1 Păulişana Păuliş Unirea Sîntana 5 : 0 Viitorul Tisa Nouă Şoimii Tauţ 4 : 2 Crişul Alb Şicula Crişul Chişineu Criş 3 : 1 Voinţa Mailat Progresul Pecica 0 : 9 Gloria CTP Arad Victoria Zăbrani 0 : 1 Aqua Vest Arad Semlecana Semlac 4 : 2 Şiriana Şiria
16.08.12 11:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 18.08.12 18:00 19.08.12 18:00
Etapa 3 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Şiriana Şiria 1 : 0 Progresul Pecica Voinţa Mailat 2 : 1 Semlecana Semlac Crişul Alb Şicula 1 : 5 Crişul Chişineu Criş Viitorul Tisa Nouă 1 : 5 Şoimii Tauţ Păulişana Păuliş 0 : 3 Unirea Sîntana FC.UTA II Arad 1 : 1 Frontiera Curtici Speranţa Turnu 0 : 1 CS. Ineu Victoria Zăbrani 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Gloria CTP Arad 2 : 2 Aqua Vest Arad
22.08.12 11:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00 22.08.12 18:00
Etapa 5 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Şiriana Şiria 2 : 1 Aqua Vest Arad FC.UTA II Arad 3 : 3 Şoimii Tauţ Voinţa Mailat 2 : 2 Gloria CTP Arad Viitorul Tisa Nouă 1 : 4 Semlecana Semlac Păulişana Păuliş 2 : 3 Crişul Chişineu Criş Speranţa Turnu 1 : 4 Unirea Sîntana Victoria Zăbrani 2 : 2 Frontiera Curtici Banatul Sînicolau Mic 1 : 0 CS. Ineu Crişul Alb Şicula 2 : 4 Progresul Pecica
29.08.12 18:00 01.09.12 11:00 01.09.12 17:00 01.09.12 17:00 01.09.12 17:00 01.09.12 17:00 01.09.12 17:00 01.09.12 17:00 02.09.12 17:00
Etapa 4 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS.Ineu 4 : 2 Victoria Zăbrani Gloria CTP Arad 5 : 1 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 8 : 2 Speranţa Turnu Unirea Sîntana 1 : 0 FC.UTA II Arad Şoimii Tauţ 5 : 3 Păulişana Păuliş Crişul Chişineu Criş 3 : 0 Viitorul Tisa Nouă Aqua Vest Arad 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Semlecana Semlac 14 : 0 Crişul Alb Şicula Progresul Pecica 1 : 2 Voinţa Mailat
25.08.12 11:00 25.08.12 11:00 25.08.12 18:00 25.08.12 18:00 25.08.12 18:00 25.08.12 18:00 25.08.12 18:00 26.08.12 18:00 28.08.12 18:00
Etapa 6 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 6 : 0 Crişul Alb Şicula Frontiera Curtici 4 : 0 Banatul Sînicolau Mic Unirea Sîntana 5 : 0 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 3 : 2 Speranţa Turnu Crişul Chişineu Criş 3 : 0 FC.UTA II Arad Progresul Pecica 1 : 2 Viitorul Tisa Nouă Aqua Vest Arad 0 : 5 CS.Ineu Şiriana Şiria 0 : 2 Voinţa Mailat Semlecana Semlac 5 : 2 Păulişana Păuliş
08.09.12 11:00 08.09.12 17:00 08.09.12 17:00 08.09.12 17:00 08.09.12 17:00 08.09.12 17:00 08.09.12 17:00 09.09.12 17:00 09.09.12 17:00
Etapa 7 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS.Ineu 2 : 1 Frontiera Curtici FC.UTA II Arad 0 : 1 Semlecana Semlac Viitorul Tisa Nouă 0 : 0 Gloria CTP Arad Păulişana Păuliş 4 : 1 Progresul Pecica Speranţa Turnu 0 : 4 Crişul Chişineu Criş Victoria Zăbrani 2 : 3 Şoimii Tauţ Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 1 : 0 Aqua Vest Arad Crişul Alb Şicula 2 : 2 Şiriana Şiria
15.09.12 11:00 15.09.12 11:00 15.09.12 17:00 15.09.12 17:00 15.09.12 17:00 15.09.12 17:00 15.09.12 17:00 15.09.12 17:00 16.09.12 17:00
Etapa 8 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 2 : 0 Păulişana Păuliş Unirea Sîntana 1 : 2 CS. Ineu Şoimii Tauţ 2 : 1 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 2 : 0 Victoria Zăbrani Progresul Pecica 0 : 2 FC.UTA II Arad Voinţa Mailat 10 : 0 Crişul Alb Şicula Aqua Vest Arad 3 : 1 Fontiera Curtici Semlecana Semlac 5 : 1 Speranţa Turnu Şiriana Şiria 4 : 1 Viitorul Tisa Nouă
22.09.12 11:00 22.09.12 17:00 22.09.12 17:00 22.09.12 17:00 21.09.12 17:00 22.09.12 17:00 22.09.12 17:00 23.09.12 17:00 23.09.12 17:00
Etapa 9 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 0 : 3 Gloria CTP Arad CS. Ineu 5 : 3 Şoimii Tauţ Viitorul Tisa Nouă 1 : 2 Voinţa Mailat Păulişana Păuliş 2 : 1 Şiriana Şiria Speranţa Turnu 0 : 0 Progresul Pecica Victoria Zăbrani 1 : 0 Semlecana Semlac Banatul Sînicolau Mic 1 : 3 Crişul Chişineu Criş Frontiera Curtici 0 : 2 Unirea Sîntana Crişul Alb Şicula 2 : 5 Aqua Vest Arad
28.09.12 11:00 29.09.12 11:00 29.09.12 17:00 29.09.12 17:00 29.09.12 17:00 29.09.12 17:00 29.09.12 17:00 29.09.12 17:00 30.09.12 17:00
Etapa 11 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 0 : 0 Voinţa Mailat CS.Ineu 3 : 1 Semlecana Semlac Păulişana Păuliş 4 : 0 Crişul Alb Şicula Speranţa Turnu 2 : 4 Şiriana Şiria Victoria Zăbrani 0 : 1 Gloria CTP Arad Banatul Sînicolau Mic 3 : 0 Progresul Pecica Frontiera Curtici 1 : 0 Crişul Chişineu Criş Unirea Sîntana 7 : 0 Şoimii Tauţ Viitorul Tisa Nouă 2 : 1 Aqua Vest Arad
12.10.12 15:00 13.10.12 11:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00 13.10.12 15:00
Etapa 10 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 7 : 0 Speranţa Turnu Şoimii Tauţ 3 : 1 Frontiera Curtici Crişul Chişineu Criş 1 : 2 CS.Ineu Progresul Pecica 1 : 4 Victoria Zăbrani Voinţa Mailat 5 : 0 Păulişana Păuliş Aqua Vest Arad 3 : 4 Unirea Sîntana Semlecana Semlac 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Şiriana Şiria 1 : 1 FC.UTA II Arad Crişul Alb Şicula 0 : 3 Viitorul Tisa Nouă
06.10.12 11:00 06.10.12 15:00 06.10.12 15:00 06.10.12 15:00 06.10.12 15:00 06.10.12 15:00 07.10.12 15:00 07.10.12 15:00 07.10.12 15:00
Etapa 13 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS.Ineu 2 : 1 Gloria CTP Arad FC.UTA II Arad 2 : 1 Viitorul Tisa Nouă Speranţa Turnu 2 : 0 Crişul Alb Şicula Victoria Zăbrani 2 : 1 Voinţa Mailat Banatul Sînicolau Mic 2 : 1 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 1 : 0 Progresul Pecica Unirea Sîntana 5 : 0 Semlecana Semlac Şoimii Tauţ 1 : 1 Crişul Chişineu Criş Păulişana Păuliş 1 : 1 Aqua Vest Arad
27.10.12 11:00 27.10.12 11:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00 27.10.12 15:00
Etapa 12 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 3 : 1 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 0 : 2 Unirea Sîntana Progresul Pecica 0 : 4 CS.Ineu Voinţa Mailat 7 : 1 Speranţa Turnu Viitorul Tisa Nouă 1 : 5 Păulişana Păuliş Aqua Vest Arad 0 : 3 Şoimii Tauţ Semlecana Semlac 1 : 1 Frontiera Curtici Şiriana Şiria 4 : 2 Victoria Zăbrani Crişul Alb Şicula 3 : 5 FC.UTA Arad
20.10.12 11:00 20.10.12 15:00 20.10.12 15:00 20.10.12 15:00 20.10.12 15:00 20.10.12 15:00 21.10.12 15:00 21.10.12 15:00 21.10.12 15:00
Etapa 14 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 3 : 0 Frontiera Curtici Progresul Pecica 0 : 5 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Viitorul Tisa Nouă 2 : 1 Speranţa Turnu Păulişana Păuliş 1 : 4 FC.UTA II Arad Aqua Vest Arad 1 : 2 Crişul Chişineu Criş Semlecana Semlac 2 : 1 Şoimii Tauţ Şiriana Şiria 1 : 2 CS.Ineu Crişul Alb Şicula 0 : 4 Victoria Zăbrani
03.11.12 11:00 03.11.12 14:00 03.11.12 14:00 03.11.12 14:00 03.11.12 14:00 03.11.12 14:00 04.11.12 14:00 04.11.12 14:00 04.11.12 14:00
Etapa 15 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 1 : 0 Aqua Vest Arad CS.Ineu 2 : 1 Voinţa Mailat Speranţa Turnu 4 : 1 Păulişana Păuliş Victoria Zăbrani 9 : 2 Viitorul Tisa Nouă Banatul Sînicolau Mic 11 : 1 Crişul Alb Şicula Frontiera Curtici 2 : 2 Şiriana Şiria Unirea Sîntana 0 : 5 Gloria CTP Arad Şoimii Tauţ 4 : 2 Progresul Pecica Crişul Chişineu Criş 2 : 1 Semlecana Semlac
09.11.12 14:00 10.11.12 11:00 10.11.12 14:00 10.11.12 14:00 11.11.12 14:00 10.11.12 14:00 10.11.12 14:00 10.11.12 14:00 10.11.12 14:00
Etapa 16 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 6 : 1 Şoimii Tauţ FC.UTA II Arad 1 : 0 Speranţa Turnu Progresul Pecica 0 : 2 Crişul Chişineu Criş Voinţa Mailat 2 : 0 Frontiera Curtici Viitorul Tisa Nouă 2 : 2 Banatul Sînicolau Mic Păulişana Păuliş 1 : 2 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 3 : 2 Semlecana Semlac Şiriana Şiria 2 : 6 Unirea Sîntana Crişul Alb Şicula 1 : 3 CS.Ineu
17.11.12 11:00 16.11.12 14:00 17.11.12 14:00 17.11.12 14:00 17.11.12 14:00 17.11.12 14:00 17.11.12 14:00 17.11.12 14:00 18.11.12 14:00
Etapa 17 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS.Ineu 1 : 0 Viitorul Tisa Nouă Victoria Zăbrani 0 : 3 FC.UTA II Arad Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Păulişana Păuliş Frontiera Curtici 9 : 1 Crişul Alb Şicula Unirea Sîntana 2 : 0 Voinţa Mailat Şoimii Tauţ 5 : 2 Şiriana Şiria Crişul Chişineu Criş 1 : 3 Gloria CTP Arad Speranţa Turnu 1 : 3 Aqua Vest Arad Semlecana Semlac 2 : 1 Progresul Pecica
24.11.12 11:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 24.11.12 14:00 25.11.12 14:00
   În urma incidentelor petrecute la finalul meciului Victoria Zăbrani - UTA II Arad, comisia de disciplină a omologat rezultatul cu 0-3 în favoarea echipei arădene datorită faptului că arbitrul întâlniri a fost nevoit să fluiere finalul jocului considerând că nu a putut să-l mai continue în condiţiile create.
Etapa 18 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS.Ineu 7 : 0 Păulişana Păuliş Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 FC.UTA II Arad Şoimii Tauţ 1 : 1 Voinţa Mailat Frontiera Curtici 0 : 0 Viitorul Tisa Nouă Victoria Zăbrani 1 : 2 Speranţa Turnu Progresul Pecica 3 : 4 Aqua Vest Arad Unirea Sîntana 12 : 0 Crişul Alb Şicula Crişul Chişineu Criş 1 : 0 Şiriana Şiria Semlecana Semlac 1 : 2 Gloria CTP Arad
02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00 02.12.12 13:00
PROGRAMUL COMPLET CU ETAPELE DE CAMPIONAT ED. 2012-2013 DIN LIGA IV ETAPELE DIN TURUL şi RETURUL CAMPIONATULUI  (11.08.2012 - 09.06.2013)
Etapa 20 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS. Ineu 6 : 1 Speranţa Turnu Banatul Sînicolau Mic 3 : 0 Victoria Zăbrani Progresul Pecica 3 : 1 Şiriana Şiria Aqua Vest Arad 0 : 5 Gloria CTP Arad Crişul Chişineu Criş 2 : 3 Crişul Alb Şicula Şoimii Tauţ 4 : 2 Viitorul Tisa Nouă Unirea Sîntana 1 : 1 Păulişana Păuliş Frontiera Curtici 1 : 0 FC.UTA II Arad Semlecana Semlac 1 : 1 Voinţa Mailat
23.03.13  11:00 23.03.13  16:00 23.03.13  15:00 23.03.13  15:00 24.03.13  15:00 23.03.13  15:00 24.03.13  15:00 23.03.13  15:00 24.03.13  15:00
Etapa 24 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 4 : 0 Viitorul Tisa Nouă Şoimii Tauţ 4 : 0 Victoria Zăbrani Frontiera Curtici 0 : 3 CS. Ineu Aqua Vest Arad 2 : 1 Voinţa Mailat Progresul Pecica 3 : 0 Păulişana Păuliş Unirea Sîntana 2 : 2 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 1 : 2 Speranţa turnu Şiriana Şiria 9 : 1 Crişul Alb Şicula Semlecana Semlac 1 : 1 FC.UTA II Arad
20.04.13  11:00 20.04.13  17:00 20.04.13  17:00 20.04.13  17:00 20.04.13  17:00 21.04.13  17:00 21.04.13  17:00 21.04.13  17:00 21.04.13  17:00
Etapa 34 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 1 : 1 Victoria Zăbrani Gloria CTP Arad 17 : 0 Crişul Chişineu Criş Progresul Pecica 8 : 6 Semlecana Semlac Aqua Vest Arad 4 : 2 Speranţa Turnu Păulişana Păuliş 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Viitorul Tisa Nouă 3 : 2 CS.Ineu Voinţa Mailat 4 : 3 Unirea Sîntana Şiriana Şiria 1 : 1 Şoimii tauţ Crişul Alb Şicula 3 : 10 Frontiera Curtici
07.06.13  18:00 08.06.13  11:00 08.06.13  18:00 08.06.13  18:00 08.06.13  18:00 08.06.13  18:00 08.06.13  18:00 08.06.13  18:00 09.06.13  18:00
Etapa 21 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 1 : 3 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 1 : 1 Progresul Pecica Victoria Zăbrani 0 : 7 CS.Ineu Banatul Sînicolau Mic 0 : 0 Aqua Vest Arad Speranţa Turnu 1 : 3 Frontiera Curtici Păulişana Păuliş 0 : 1 Şoimii Tauţ Viitorul Tisa Nouă 2 : 1 Crişul Chişineu Criş Şiriana Şiria 0 : 1 Gloria CTP Arad Crişul Alb Şicula 1: 4 Semlecana Semlac
29.03.13  15:00 30.03.13  15:00 30.03.13  15:00 30.03.13  15:00 30.03.13  15:00 30.03.13  15:00 30.03.13  15:00 31.03.13  15:00 31.03.13  15:00
Etapa 22 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS. Ineu 10 : 0 Banatul Sînicolau Mic Gloria CTP Arad 4 : 1 Voinţa Mailat Frontiera Curtici 5 : 1 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 1 : 3 Şiriana Şiria Progresul Pecica 5 : 0 Crişul Alb Şicula Crişul Chişineu Criş 0 : 1 Păulişana Păuliş Şoimii Tauţ - : - FC.UTA II Arad Unirea Sîntana 6 : 1 Speranţa Turnu Semlecana Semlac 3 : 2 Viitorul Tsa Nouă
06.04.13  11:00 06.04.13  11:00 06.04.13  17:00 06.04.13  17:00 06.04.13  17:00 07.04.13  17:00 06.04.13  17:00 07.04.13  17:00 07.04.13  17:00
Etapa 23 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 9 : 0 Crişul Chişineu criş CS. Ineu 3 : 0 Aqua Vest Arad Voinţa Mailat 1 : 0 Şiriana Şiria Banatul Sînicolau Mic 1 : 4 Frontiera Curtici Victoria Zăbrani 1 : 6 Unirea Sîntana Speranţa Turnu 1 : 2 Şoimii Tauţ Păulişana Păuliş 2 : 2 Semlecana semlac Viitorul Tisa Nouă 4 : 4 Progresul Pecica Crişul Alb Şicula 0 : 3 Gloria CTP Arad
12.04.13  17:00 13.04.13  11:00 13.04.13  17:00 13.04.13  17:00 13.04.13  17:00 13.04.13  17:00 13.04.13  17:00 13.04.13  17:00 14.04.13  17:00
Etapa 25 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 1 : 3 Progresul Pecica CS. Ineu 2 : 1 Unirea Sîntana Viitorul Tisa Nouă 2 : 1 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 1 : 1 Aqua Vest Arad Banatul Sînicolau Mic 1 : 1 Şoimii Tauţ Victoria Zăbrani 3 : 1 Crişul Chişineu Criş Speranţa Turnu 3 : 0 Semlecana Semlac Păulişana Păuliş 0 : 4 Gloria CTP Arad Crişul Alb Şicula 0 : 2 Voinţa Mailat
26.04.13 17:00 27.04.13 17:00 27.04.13 17:00 27.04.13 17:00 28.04.13 17:00 27.04.13 17:00 27.04.13 17:00 27.04.13 17:00 28.04.13 17:00
Etapa 26 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 2 : 0 FC.UTA II Arad Şoimii Tauţ 1 : 3 CS. Ineu Unirea Sîntana 5 : 1 Frontiera Curtici Voinţa Mailat 2 : 1 Viitorul Tisa Nouă Aqua Vest Arad 3 : 0 Crişul Alb Şicula Progresul Pecica 4 : 0 Speranţa Turnu Şiriana Şiria 3 : 3 Păulişana Păuliş Crişul Chişineu Criş 1 : 9 Banatul Sînicolau Mic Semlecana Semlac 1 : 0 Victoria Zăbrani
03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 03.05.13  17:00 04.05.13  17:00 04.05.13  17:00
Etapa 27 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 2 : 1 Şiriana Şiria CS. Ineu 17 : 0 Crişul Chişineu Criş Păulişana Păuliş 1 : 0 Voinţa Mailat Viitorul Tisa Nouă 8 : 4 Crişul Alb Şicula Frontiera Curtici 1 : 1 Şoimii Tauţ Unirea Sîntana 4 : 1 Aqua Vest Arad Banatul Sînicolau Mic 2 : 0 Semlecana Semlac Victoria Zăbrani 0 : 5 Progresul Pecica Speranţa  Turnu 0 : 3 Gloria CTP Arad
10.05.13  18:00 11.05.13  18:00 11.05.13  18:00 11.05.13  18:00 11.05.13  18:00 12.05.13  18:00 11.05.13  18:00 11.05.13  18:00 11.05.13  18:00
Etapa 28 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 6 : 0 Victoria Zăbrani Crişul Chişineu Criş 1 : 2 Frontiera Curtici Şoimii Tauţ 1 : 0 Unirea Sîntana Aqua Vest Arad 2 : 1 Viitorul Tisa Nouă Voinţa Mailat 1 : 1 FC. UTA II Arad Progresul Pecica 3 : 3 Banatul Sînicolau Mic Şiriana Şiria 3 : 0 Speranţa Turnu Crişul Alb Şicula 0 : 7 Păulişana Păuliş Semlecana Semlac 1 : 3 CS. Ineu
15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00 15.05.13  18:00
Etapa 29 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
FC.UTA II Arad 6 : 0 Crişul Alb Şicula CS. Ineu 1 : 0 Progresul Pecica Păulişana Păuliş 9 : 0 Viitorul Tisa Nouă Unirea Sîntana 6 : 0 Crişul Chişineu Criş Şoimii Tauţ 2 : 2 Aqua Vest Arad Frontiera Curtici 2 : 1 Semlecana Semlac Banatul Sînicolau Mic 0 : 0 Gloria CTP Arad Victoria Zăbrani 1 : 1 Şiriana Şiria Speranţa Turnu 2 : 0 Voinţa Mailat
17.05.13  18:00 18.05.13  18:00 18.05.13  18:00 19.05.13  18:00 18.05.13  18:00 18.05.13  18:00 18.05.13  18:00 18.05.13  18:00 18.05.13  18:00
Etapa 30 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 2 : 1 CS. Ineu Viitorul Tisa Nouă 3 : 3 FC. UTA II Arad Aqua Vest Arad 1 : 1 Păulişana Păuliş Voinţa Mailat 3 : 2 Victoria Zăbrani Progresul Pecica 0 : 1 Frontiera Curtici Crişul Chişineu Criş 1 : 7 Şoimii Tauţ Şiriana Şiria 5 : 2 Banatul Sînicolau Mic Semlecana Semlac - : - Unirea Sîntana Crişul Alb Şicula 0 : 2 Speranţa Turnu
25.05.13  11:00 25.05.13  18:00 25.05.13  18:00 25.05.13  18:00 25.05.13  18:00 26.05.13  18:00 26.05.13  18:00 26.05.13  18:00 26.05.13  18:00
Etapa 31 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS. Ineu 3 : 0 Şiriana Şiria FC. UTA II Arad 1 : 0 Păulişana Păuliş Speranţa Turnu 0 : 0 Viitorul Tisa Nouă Şoimii Tauţ 2 : 1 Semlecana Semlac Crişul Chişineu Criş 3 : 1 Aqua Vest Arad Unirea Sîntana 1 : 1 Progresul Pecica Frontiera Curtici 1 : 1 Gloria CTP Arad Banatul Sînicolau Mic 2 : 3 Voinţa Mailat Victoria Zăbrani 3 : 0 Crişul Alb Şicula
29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00 29.05.13  18:00
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc.
Etapa 32 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 2 : 1 Unirea Sîntana Progresul Pecica 0 : 2 Şoimii Tauţ Păulişana Păuliş 4 : 3 Speranţa Turnu Aqua Vest Arad 0 : 3 FC. UTA II Arad Viitorul Tisa Nouă 3 : 1 Victoria Zăbrani Voinţa Mailat 0 : 1 CS. Ineu Şiriana Şiria 2 : 3 Frontiera Curtici Semlecana Semlac 15 : 1 Crişul Chişineu Criş Crişul Alb Şicula 2 : 3 Banatul Sînicolau Mic
01.06.13  11:00 01.06.13  18:00 01.06.13  18:00 01.06.13  18:00 01.06.13  18:00 01.06.13  18:00 02.06.13  18:00 02.06.13  18:00 02.06.13  18:00
Etapa 33 LIGA IV - Ediția 2012 - 2013 - Meciurile etapei
CS. Ineu 3 : 0 Crişul Alb Şicula Victoria Zăbrani 0 : 2 Păulişana Păuliş Speranţa Turnu 1 : 1 FC. UTA II Arad Crişul Chişineu Criş 0 : 13 Progresul Pecica Şoimii Tauţ 2 : 3 Gloria CTP Arad Unirea Sîntana 7 : 0 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 3 : 1 Voinţa Mailat Banatul Sînicolau Mic 3 : 1 Viitorul Tisa Nouă Semlecana Semlac 3 : 2 Aqua Vest Arad
05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00 05.06.13  18:00
Meci pierdut cu 3-0 de echipa Victoria Zăbrani pentru folosire jucătorului Firă Claudiu în stare de suspendare (4 c.galbene)
PROGRAM ETAPE Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuția sau transmiterea uneia sau mai multor părți din acest site sau a informațiilor cuprinse în site, în orice scop și sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani.  © C.S. Victoria Zabrani 2012 - 2013 © C.S. Victoria Zabrani 2010 UNIVER