PROGRAM MECIURI E C H I P A C L A S A M E N T S T A T I S T I C I PROGRAM ETAPE MECIURI LIGA IV MECIURI JUNIORI CUPA ROMÂNIEI MECIURI AMICALE •	SEZON COMPETIȚIONAL  2013 - 2014
PROGRAMUL COMPLET CU ETAPELE DE CAMPIONAT ED. 2013-2014 DIN LIGA IV ETAPELE DIN TURUL şi RETURUL CAMPIONATULUI  (10.08.2013 - 31.05.2014)
Home Club Sezoane Știri Istorie Secții Sportive Stadioane Meciuri Arhiva Site-ul vechi
 BINE   AŢI   VENIT   PE   SITE-ul   OFICIAL   AL   CLUBULUI   SPORTIV   VICTORIA   ZĂBRANI 
Etapa 1 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
10.08.13 18:00 10.08.13 18:00 10.08.13 18:00 10.08.13 18:00 10.08.13 18:00 04.09.13 17:00 10.08.13 18:00 11.08.13 18:00
Crişul Chişineu Criş 5 : 1 Şoimii Tauţ Voinţa Mailat 2 : 0 Unirea Sîntana Victoria Zăbrani 1 : 0 Şiriana Şiria Păulişana Păuliş 1 : 2 Progresul Pecica Frontiera Curtici 6 : 0 F.O. Sîmpetru German Victoria L.Teuz Sînpaul 0 : 3 Gloria CTP Arad Banatul Sînicolau Mic 0 : 3 UTA Bătrîna Doamnă Semlecana Semlac 1 : 0 Aqua Vest Arad
Etapa 2 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
16.08.13 18:00 17.08.13 18:00 18.09.13 17:00 17.08.13 18:00 17.08.13 18:00 17.08.13 18:00 18.08.13 18:00 18.08.13 18:00
Gloria CTP Arad 2 : 0 Voinţa Mailat Aqua Vest Arad 4 : 3 Păulişana Păuliş F.O.Sîmpetru German 0 : 2 Victoria L.Teuz Sînpaul Şoimii Tauţ 0 : 2 Semlecana Semlac Unirea Sîntana 3 : 2 Victoria Zăbrani UTA Bătrâna Doamnă 0 : 1 Crişul Chişineu Criş Şiriana Şiria 0 : 0 Banatul Sînicolau Mic Progresul Pecica 4 : 1 Frontiera Curtici
Meci reprogramat pentru Miercuri 18. 09. 2013 ora 17:00
Meci reprogramat pentru Miercuri 24. 09. 2013 ora 17:00 Etapa 3 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
23.08.13 20:00 24.08.13 18:00 24.08.13 18:00 24.08.13 18:00 24.08.13 18:00 24.08.13 18:00 25.08.13 18:00 25.08.13 18:00
UTA Bătrâna Doamnă 8 : 0 Şiriana Şiria Banatul Sînicolau Mic 0 : 7 Unirea Sîntana Păulişana Păuliş 1 : 1 Şoimii Tauţ Frontiera Curtici 4 : 1 Aqua Vest Arad Voinţa Mailat 4 : 0 F.O.Sîmpetru German Victoria Zăbrani 0 : 4 Gloria CTP Arad Semlecana Semlac 1 : 1 Crişul Chişineu Criş Victoria Lunca Teuz 0 : 3 Progresul Pecica
Etapa 4 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
30.08.13 18:00 31.08.13 18:00 31.08.13 18:00 31.08.13 18:00 31.08.13 18:00 01.09.13 17:00 01.09.13 17:00 04.09.13 17:00
Gloria CTP Arad 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 7 : 2 Şiriana Şiria F.O.Sîmpetru German 0 : 3 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 1 : 0 Frontiera Curtici Unirea Sîntana 2 : 3 UTA Bătrâna Doamnă Semlecana Semlac 3 : 0 Păulişana Păuliş Progresul Pecica 1 : 0 Voinţa Mailat Aqua Vest Arad 3 : 3 Victoria Lunca Teuz
Etapa 5 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
06.09.13 19:00 07.09.13 17:00 07.09.13 17:00 07.09.13 17:00 07.09.13 17:00 07.09.13 17:00 08.09.13 17:00 08.09.13 17:00
UTA Bătrâna Doamnă 0 : 0 Gloria CTP Arad Păulişana Păuliş 0 : 0 Crişul Chişineu Criş Frontiera Curtici 3 : 0 Semlecana Semlac Voinţa Mailat 1 : 0 Aqua Vest Arad Victoria Zăbrani 0 : 2 Progresul Pecica Banatul Sînicolau Mic 9 : 0 F.O.Sîmpetru German Şiriana Şiria 1 : 3 Unirea Sîntana Victoria Lunca Teuz 0 : 1 Şoimii Tauţ
Etapa 12 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
26.10.13 15:00 26.10.13 15:00 26.10.13 15:00 26.10.13 15:00 26.10.13 15:00 26.10.13 15:00 27.10.13 15:00 27.10.13 15:00
Crişul Chişineu Criş 1 : 2 Progresul Pecica Aqua Vest Arad 6 : 2 FO.Sîmpetru German Voinţa Mailat 3 : 1 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 1 : 1 Gloria CTP Arad Păulişana Păiliş 4 : 0 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 1 : 0 UTA Bătrâna Doamnă Selecana Semlac 4 : 2 Unirea Sîntana Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Banatul Sînicolau Mic
Etapa 11 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
18.10.13 15:00 18.10.13 18:00 19.10.13 15:00 19.10.13 15:00 19.10.13 15:00 19.10.13 15:00 19.10.13 15:00 20.10.13 15:00
Gloria CTP Arad 3 : 0 Aqua Vest Arad UTA Bătrâna Doamnă 3 : 0 Păulişana Păuliş FO.Sîmpetru German 1 : 9 Progresul Pecica Unirea Sîntana 0 : 2 Şoimii Tauţ Voinţa Mailat 0 : 0 Crişul Chişineu Criş Banatul Sînicolau Mic 0 : 4 Frontiera Curtici Victoria Zăbrani 2 : 3 Victoria Lunca Teuz Şiriana Şiria 3 : 4 Semlecana Semlac
Etapa 13 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
01.11.13 14:00 01.11.13 17:00 02.11.13 14:00 02.11.13 14:00 02.11.13 14:00 02.11.13 14:00 03.11.13 14:00 03.11.13 14:00
Gloria CTP Arad 3 : 0 Semlecana Semlac UTA Bătrâna Doamnă 4 : 0 Victoria Lunca Teuz FO.Sîmpetru German 1 : 8 Şoimii Tauţ Unirea Sîntana 1 : 1 Păulişana Păuliş Victoria Zăbrani 2 : 4 Crişul Chişineu Criş Banatul Sînicolau Mic 0 : 0 Voinţa Mailat Şiriana Şiria 2 : 7 Frontiera Curtici Progresul Pecica 2 : 1 Aqua Vest Arad
Etapa 14 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
09.10.13 14:00 09.10.13 14:00 09.10.13 14:00 09.10.13 14:00 09.10.13 14:00 09.10.13 14:00 10.10.13 14:00 10.10.13 14:00
Crişul Chişineu Criş 4 : 0 Aqua Vest Arad Victoria Zăbrani 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Şoimii Tauţ 4 : 1 Progresul Pecica Păulişana Păuliş 0 : 0 Gloria CTP Arad Frontiera Curtici 2 : 4 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 0 : 0 UTA Bătrîna Doamnă Semlecana Semlac 7 : 1 FO.Sîmpetru German Victoria Lunca Teuz 6 : 1 Şiriana Şiria
Etapa 15 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
15.11.13 14:00 15.11.13 17:00 16.11.13 14:00 16.11.13 14:00 16.11.13 14:00 16.11.13 14:00 17.11.13 14:00 17.11.13 14:00
Gloria CTP Arad 4 : 1 Frontiera Curtici UTA Bătrâna Doamnă 13 : 1 Victoria Zăbrani FO.Sîmpetru German 2 : 5 Păulişana Păuliş Aqua Vest Arad 2 : 3 Şoimii Tauţ Banatul Sînicolau Mic 1 : 5 Crişul Chişineu Criş Unirea Sîntana 2 : 0 Victoria lunca Teuz Şiriana Şiria 1 : 5 Voinţa Mailat Progresul Pecica 2 : 0 Semlecana Semlac
Etapa 6 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
13.09.13 17:00 14.09.13 17:00 14.09.13 17:00 14.09.13 17:00 14.09.13 17:00 14.09.13 17:00 14.09.13 17:00 15.09.13 17:00
Gloria CTP Arad 9 : 0 Şiriana Şiria Crişul Chişineu Criş 2 : 1 Unirea Sîntana Aqua Vest Arad 2 : 3 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 1 : 0 Voinţa Mailat Păulişana Păuliş 1 : 1 Frontiera Curtici F.O.Sîmpetru German 0 : 11 UTA Bătrâna Doamnă Progresul Pecica 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Semlecana Semlac 6 : 3 Victoria Lunca Teuz
Etapa 7 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
20.09.13 19:00 21.09.13 17:00 21.09.13 17:00 21.09.13 17:00 21.09.13 17:00 21.09.13 17:00 22.09.13 17:00 22.09.13 17:00
UTA Bătrâna Doamnă 3 : 1 Progresul Pecica Unirea Sîntana 2 : 1 Gloria CTP Arad Frontiera Curtici 0 : 1 Crişul Chişineu Criş Voinţa Mailat 2 : 2 Semlecana Semlac Victoria Zăbrani 0 : 1 Şoimii Tauţ Banatul Sînicolau Mic 1 : 3 Aqua Vest Arad Şiriana Şiria 2 : 1 F.O.Sîmpetru German Victoria Lunca Teuz 3 : 0 Păulişana Păuliş
Etapa 8 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 28.09.13 17:00 29.09.13 17:00
Crişul Chişineu Criş 1 : 0 Gloria CTP Arad F.O.Sîmpetru German 0 : 1 Unirea Sîntana Păulişana Păuliş 0 : 1 Voinţa Mailat Şoimii Tauţ 2 : 3 Banatul Sînicolau Mic Progresul Pecica 6 : 0 Şiriana Şiria Aqua Vest Arad 0 : 5 UTA Bătrîna Doamnă Frontiera Curtici 5 : 1 Victoria Lunca Teuz Semlecana Semlac 1 : 0 Victoria Zăbrani
Etapa 9 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
04.10.13 15:00 04.10.13 18:00 05.10.13 15:00 05.10.13 15:00 05.10.13 15:00 05.10.13 15:00 06.10.13 15:00 06.10.13 15:00
Gloria CTP Arad 14 : 1 F.O.Sîmpetru German UTA Bătrâna Doamnă 4 : 0 Şoimii Tauţ Unirea Sîntana 1 : 2 Progresul Pecica Voinţa Mailat 2 : 1 Frontiera Curtici Victoria Zăbrani 4 : 1 Păulişana Păuliş Banatul Sînicolau Mic 4 : 2 Semlecana Semlac Şiriana Şiria 0 : 4 Aqua Vest Arad Victoria Lunca Teuz 1 : 2 Crişul Chişineu Criş
Etapa 10 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
12.10.13 15:00 12.10.13 15:00 12.10.13 15:00 12.10.13 15:00 12.10.13 15:00 12.10.13 15:00 13.10.13 15:00 13.10.13 15:00
Crişul Chişineu Criş 8 : 0 FO.Sîmpetru German Aqua Vest Arad 4 : 3 Unirea Sîntana Frontiera Curtici 5 : 2 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 8 : 1 Şiriana Şiria Păulişana Păuliş 5 : 0 Banatul Sînicolau Mic Progresul Pecica 2 : 1 Gloria CTP Arad Semlecana Semlac 0 : 6 UTA Bătrîna Doamnă Victoria Lunca Teuz 0 : 1 Voinţa Mailat
Etapa 16 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
22.11.13 14:00 22.11.13 17:00 23.11.13 14:00 23.11.13 14:00 23.11.13 14:00 23.11.13 14:00 24.11.13 14:00 24.11.13 14:00
Gloria CTP Arad 2 : 0 Victoria Lunca Teuz UTA Bătrîna Doamnă 7 : 1 Banatul Sînicolau Mic Aqua Vest Arad 4 : 2 Semlecana Semlac FO.Sîmpetru German 0 : 2 Frontiera Curtici Unirea Sîntana 3 : 2 Voinţa Mailat Şoimii Tauţ 2 : 2 Crişul Chişineu Criş Şiriana Şiria 1 : 0 Victoria Zăbrani Progresul Pecica 5 : 1 Păulişana Păuliş
Etapa 17 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00 30.11.13 14:00
Crişul Chişineu Criş 1 : 2 UTA Bătrîna Doamnă Banatul Sînicolau Mic 4 : 1 Şiriana Şiria Victoria Zăbrani 2 : 1 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 0 : 2 Gloria CTP Arad Frontiera Curtici 1 : 1 Progresul Pecica Păulişana Păuliş 3 : 2 Aqua Vest Arad Semlecana Semlac 1 : 2 Şoimii Tauţ Victoria Lunca Teuz 3 : 0 FO.Sîmpetru German
Echipa din Sîmpetru German a pierdut cu 3-0 din cauza neprezentări la meciul din etapa nr.17
Etapa 18 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
14.03.14 15:00 15.03.14 15:00 16.03.14 15:00 15.03.14 15:00 15.03.14 15:00 15.03.14 15:00 15.03.14 15:00 16.03.14 15:00
Gloria CTP Arad 5 : 1 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 1 : 0 Frontiera Curtici 2004 FO.Sîmpetru German 1 : 4 Voinţa Mailat Crişul Chişineu Criş 0 : 0 Semlecana Semlac Unirea Sîntana 0 : 0 Banatul Sînicolau Mic Şoimii Tauţ 2 : 2 Păulişana Păuliş Progresul Pecica 6 : 2 Victoria Lunca Teuz Şiriana Şiria 0 : 9 UTA Bătrâna Doamnă
Etapa 22 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
11.04.14 17:00 12.04.14 17:00 12.04.14 17:00 12.04.14 17:00 12.04.14 17:00 12.04.14 17:00 13.04.14 17:00 13.04.14 17:00
Gloria CTP Arad 1 : 0 Unirea Sîntana Aqua Vest Arad 1 : 0 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 2 : 3 Frontiera Curtici 2004 Şoimii Tauţ 4 : 1 Victoria Zăbrani Păulişana Păuliş 3 : 2 Victoria Lunca Teuz Progresul Pecica 0 : 0 UTA Bătrâna Doamnă FO.Sîmpetru German 1 : 2 Şiriana Şiria Semlecana Semlac 3 : 0 Voinţa Mailat
Etapa 19 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
21.03.14 15:00 22.03.14 15:00 22.03.14 15:00 22.03.14 15:00 22.03.14 15:00 22.03.14 15:00 23.03.14 15:00 23.03.14 15:00
UTA Bătrâna Doamnă 3 : 0 Unirea Sîntana Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Gloria CTP Arad Victoria Zăbrani 9 : 2 FO.Sîmpetru German Voinţa Mailat 0 : 1 Progresul Pecica Frontiera Curtici 2004 1 : 1 Şoimii Tauţ Păulişana Păuliş 1 : 1 Semlecana Semlac Şiriana Şiria 0 : 4 Crişul Chişineu Criş Victoria Lunca Teuz 3 : 0 Aqua Vest Arad
Etapa 20 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
28.03.14 15:00 29.03.14 15:00 29.03.14 15:00 29.03.14 15:00 29.03.14 15:00 29.03.14 15:00 30.03.14 15:00 30.03.14 15:00
Gloria CTP Arad 0 : 1 UTA Bătrâna Doamnă Aqua Vest Arad 2 : 2 Voinţa Mailat Crişul Chişineu Criş 2 : 1 Păulişana Păuliş Unirea Sîntana 6 : 2 Şiriana Şiria Şoimii Tauţ 0 : 0 Victoria Lunca Teuz   Progresul Pecica 2 : 0 Victoria Zăbrani  FO.Sîmpetru German 0 : 2 Banatul Sînicolau Mic Semlecana Semlac 1 : 1 Frontiera Curtici 2004
Etapa 21 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
04.04.14 19:00 05.04.14 17:00 05.04.14 17:00 05.04.14 17:00 05.04.14 17:00 05.04.14 17:00 06.04.14 17:00 06.04.14 17:00
UTA Bătrâna Doamnă 27 : 0 FO.Sîmpetru German Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Progresul Pecica Unirea Sîntana 0 : 0 Crişul Chişineu Criş Victoria Zăbrani 4 : 0 Aqua Vest Arad Voinţa Mailat 1 : 1 Şoimii Tauţ Frontiera Curtici 2004 0 : 0 Păulişana Păuliş Şiriana Şiria 0 : 5 Gloria CTP Arad Victoria Lunca Teuz 1 : 1 Semlecana Semlac
Echipa Voinţa Mailat  a pierdut cu 3-0 din cauza neprezentări la meciul de la Semlac.
Etapa 23 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 17:00 18.04.14 18:00
Şiriana Şiria 1 : 12 Progresul Pecica Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 Şoimii Tauţ Unirea Sîntana 3 : 1 F.O.Sîmpetru German Gloria CTP Arad 4 : 0 Crişul Chişineu Criş Victoria Zăbrani 2 : 0 Semlecana Semlac Voinţa Mailat 1 : 1 Păulişana Păuliş Victoria Lunca Teuz 4 : 2 Frontiera Curtici UTA Bătrâna doamnă 5 : 0 Aqua Vest Arad
Etapa 24 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
26.04.14 17:00 26.04.14 17:00 26.04.14 17:00 26.04.14 17:00 26.04.14 17:00 26.04.14 17:00 27.04.14 17:00 27.04.14 18:00
Aqua Vest Arad 6 : 2 Şiriana şiria Crişul Chişineu Criş 0 : 1 Victoria Lunca Teuz Păulişana Păuliş 0 : 0 Victoria Zăbrani Şoimii Tauţ 1 : 3 UTA Bătrâna Doamnă Frontiera Curtici 0 : 0 Voinţa Mailat Progresul Pecica 1 : 0 Unirea Sîntana Sîmpetru German 0 : 7 Gloria CTP Arad Semlecana Semlac 2 : 1 Banatul Sînicolau Mic
Etapa 25 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
02.05.14 18:00 02.05.14 18:00 03.05.14 18:00 03.05.14 18:00 03.05.14 18:00 03.05.14 18:00 04.05.14 18:00 04.05.14 18:00
UTA Bătrîna Doamnă 3 : 0 Semlecana Semlac Gloria CTP Arad 2 : 0 Progresul Pecica Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Păulişana Păuliş Unirea Sîntana 2 : 0 Aqua Vest Arad Victoria Zăbrani 2 : 2 Frontiera Curtici Voinţa Mailat 1 : 2 Victoria Lunca Teuz Şiriana Şiria 0 : 5 Şoimii Tauţ F.O.Sîmpetru German 1 : 1 Crişul Chişineu Criş
Etapa 26 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
09.05.14 18:00 10.05.14 18:00 10.05.14 18:00 10.05.14 18:00 10.05.14 18:00 10.05.14 18:00 11.05.14 18:00 11.05.14 18:00
Crişul Chişineu Criş 1 : 0 Voinţa Mailat Aqua Vest Arad 0 : 4 Gloria CTP Arad Frontiera Curtici 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Păulişana Păuliş 0 : 7 UTA Bătrâna Doamnă Şoimii Tauţ 5 : 0 Unirea Sîntana Progresul Pecica 15 : 0 F.O.Sîmpetru German Semlecana Semlac 7: 0 Şiriana Şiria Victoria Lunca Teuz 4 : 0 Victoria Zăbrani
Etapa 27 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00 14.05.14 18:00
Şiriana Şiria 0 : 4 Păulişana Păuliş Banatul Sînicolau Mic 2 : 2 Victoria Lunca Teuz F.O.Sîmpetru German 3 : 8 Aqua Vest Arad Unirea Sîntana 5 : 2 Semlecana Semlac UTA Bătrâna Doamnă 3 : 0 Frontiera Curtici Gloria CTP Arad 6 : 0 Şoimii Tauţ Victoria Zăbrani 1 : 3 Voinţa Mailat Progresul Pecica 0 : 1 Crişul Chişineu Criş
Etapa 30 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00 31.05.14 18:00
Crişul Chişineu Criş 3 : 3 Banatul Sînicolau Mic Voinţa Mailat 3 : 0 Şiriana Şiria Frontiera Curtici 0 : 1 Gloria CTP Arad Păulişana Păuliş 5 : 0 F.O.Sîmpetru German Şoimii Tauţ 0 : 3 Aqua Vest Arad Victoria Zăbrani 0 : 5 UTA Bătrâna Doamnă Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Unirea Sîntana Semlecana Semlac 0 : 3 Progresul Pecica
Etapa 28 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
17.05.14 18:00 17.05.14 18:00 17.05.14 18:00 17.05.14 18:00 17.05.14 18:00 17.05.14 18:00 18.05.14 18:00 18.05.14 18:00
Aqua Vest Arad 0 : 1 Progresul Pecica Crişul Chişineu Criş 1 : 2 Victoria Zăbrani Frontiera Curtici 4 : 0 Şiriana Şiria Păulişana Păuliş 3 : 3 Unirea Sîntana Şoimii Tauţ 7 : 0 F.O.Sîmpetru German Voinţa Mailat 0 : 0 Banatul Sînicolau Mic Victoria Lunca Teuz 1 : 2 UTA Bătrâna Doamnă    Semlecana Semlac 1 : 2 Gloria CTP Arad
Etapa 29 LIGA IV - Ediția 2013 - 2014 - Meciurile etapei
23.05.14 18:00 23.05.14 18:00 24.05.14 18:00 24.05.14 18:00 24.05.14 18:00 24.05.14 18:00 25.05.14 18:00 25.05.14 18:00
UTA Bătrâna Doamnă 3 : 0 Voinţa Mailat Gloria CTP Arad 3 : 0 Păulişana Păuliş Aqua Vest Arad 2 : 1 Crişul Chişineu Criş Banatul Sînicolau Mic 2 : 1 Victoria Zăbrani Unirea Sîntana 3 : 0 Frontiera Curtici Progresul Pecica 3 : 0 Şoimii Tauţ Sîmpetru German 3 : 0 Semlecana Semlac Şiriana Şiria 0 : 3 Victoria Lunca Teuz
Fără Joc doarece echipa din Semlac nu şi-a achitat datorile faţă de AJF Arad Fără Joc doarece echipa din Tauţ nu şi-a achitat datorile faţă de AJF Arad
Iar în final ambele echipe au fost excluse din campionat urmând ca toate rezultatele din retur a ambelor echipe să fie omologate cu 3-0 în favoarea adversarilor.
PROGRAM ETAPE Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuția sau transmiterea uneia sau mai multor părți din acest site sau a informațiilor cuprinse în site, în orice scop și sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani.  © C.S. Victoria Zabrani 2012 - 2013 © C.S. Victoria Zabrani 2010 UNIVER
Club afiliat la: