CLUBUL SPORTIV VICTORIA ZĂBRANI Contact  314 410 Zăbrani  Str. Principală nr.96 A R A D - R O M Â N I A Phone: (0040) 257 457 001             (0040) 731 041 997             (0040) 731 308 977 Email: contact.victoriazabrani@gmail.com
1932
CONDUCERE
CLUB
EVENIMENTE
80 DE ANI DE FOTBAL
SEZOANE
Fotbal:
SECŢII SPORTIVE
Arte Marţiale:
BINE  AŢI  VENIT  PE  SITE-ul  OFICIAL  AL  CLUBULUI  SPORTIV  VICTORIA  ZĂBRANI  -  CLUB  FONDAT  ÎN  ANUL  1932
Home Club Sezoane Istorie Secții Sportive Stadioane Arhiva

Rezultatele etapei nr.16 în care echipe

noastră nu a jucat având etapă liberă.

Liga IV-Sezon 2014-15, etapa nr. 16 (28.03 - 29.03.2015)
data echipa g. rez. echipa o.
28. 03.2015 11:00 Aqua Vest Arad 4 : 3 Crișul Chișineu Criș
Prică Denis 20, 79', Sînt Nicolae 30', Liga daniel 42' / Covaci Iosif 29', 78', Deloreanu Eugen 90'
28. 03.2015 12:00 Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 UTA II Șiria
Gavaziuc Daniel 40', Oros Artimon Lucian 48' / Vlad Michel Thomas 1', Leucuța Sorin Sergiu 60', 62', 89', Petre Adrian Tabarcea 79'
28. 03.2015 15:00 Progresul Pecica 5 : 0 Voința Mailat
Riviș Răzvan Claudiu 7', Peii Codrin Vlad 20', 48', 75'Băd Florin Lucian 90' /
28. 03.2015 11:00 Păulișana Păuliș 1 : 3 Unirea Sîntana
Albulescu Sebastian 21' / Popa Claudiu 43', Popa Cosmin 46', 90'.
29. 03.2015 15:00 Național Sebiș 2 : 2 Frontiera Curtici
Corcoveanu Ninel Dănuț 12', Toader Raul Avram 70' / Pleșca Andrei 42', Firă Claudiu Cătălin 58'
29. 03.2015 15:00 Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Șoimii Lipova
Drăgan Alin 80', 85' / Popa Sergiu Răzvan 42'
Victoia Zăbrani stă
C L A S A M E N T (etapa nr.16)
1Progresul Pecica 15 10 2 3 34:11 +23 32
2Unirea Sîntana 15 8 2 5 33:18 +15 26
3Victoria Zăbrani 14 7 5 2 22:14 +8 26
4Crișul Chișineu Criș 15 7 3 5 26:13 +13 24
5Victoria Lunca Teuz 15 7 3 5 25:18 +7 24
6Șoimii Lipova 14 7 3 4 22:18 +4 24
7Aqua Vest Arad 15 7 2 6 27:31 -4 23
8UTA II Șiria 14 6 2 6 27:25 +5 20
9Frontiera Curtici 15 5 4 6 19:21 -2 19
10Voința Mailat 15 5 4 6 12:24 -12 19
11Național Sebiș II 15 3 6 6 20:20 0 15
12Păulișana Păuliș 15 4 1 10 19:36 -17 13
13Banatul Sînicolau Mic 15 1 1 13 10:47 -37 4
Etapă în care am pierdut locul 2 în clasament în favoarea echipei din Sîntana care are un golaveraj mai bun
Etapa nr.16
CLUBUL SPORTIV VICTORIA ZĂBRANI Contact  314 410 Zăbrani  Str. Principală nr.96 A R A D - R O M Â N I A Phone: (0040) 257 457 001             (0040) 731 041 997             (0040) 731 308 977 Email: contact.victoriazabrani@gmail.com
1932
BINE  AŢI  VENIT  PE  SITE-ul  OFICIAL  AL  CLUBULUI  SPORTIV  VICTORIA  ZĂBRANI  -  CLUB  FONDAT  ÎN  ANUL  1932
Home Club Sezoane Istorie Secții Sportive Stadioane Arhiva

Rezultatele etapei nr.16 în care echipe

noastră nu a jucat având etapă liberă.

Etapă în care am pierdut locul 2 în clasament în favoarea echipei din Sîntana care are un golaveraj mai bun
Etapa nr.16
Liga IV-Sezon 2014-15, etapa nr. 16 (28.03 - 29.03.2015)
data echipa g. rez. echipa o.
28. 03.2015 11:00 Aqua Vest Arad 4 : 3 Crișul Chișineu Criș
Prică Denis 20, 79', Sînt Nicolae 30', Liga daniel 42' / Covaci Iosif 29', 78', Deloreanu Eugen 90'
28. 03.2015 12:00 Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 UTA II Șiria
Gavaziuc Daniel 40', Oros Artimon Lucian 48' / Vlad Michel Thomas 1', Leucuța Sorin Sergiu 60', 62', 89', Petre Adrian Tabarcea 79'
28. 03.2015 15:00 Progresul Pecica 5 : 0 Voința Mailat
Riviș Răzvan Claudiu 7', Peii Codrin Vlad 20', 48', 75'Băd Florin Lucian 90' /
28. 03.2015 11:00 Păulișana Păuliș 1 : 3 Unirea Sîntana
Albulescu Sebastian 21' / Popa Claudiu 43', Popa Cosmin 46', 90'.
29. 03.2015 15:00 Național Sebiș 2 : 2 Frontiera Curtici
Corcoveanu Ninel Dănuț 12', Toader Raul Avram 70' / Pleșca Andrei 42', Firă Claudiu Cătălin 58'
29. 03.2015 15:00 Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Șoimii Lipova
Drăgan Alin 80', 85' / Popa Sergiu Răzvan 42'
Victoia Zăbrani stă
C L A S A M E N T (etapa nr.16)
1Progresul Pecica 15 10 2 3 34:11 +23 32
2Unirea Sîntana 15 8 2 5 33:18 +15 26
3Victoria Zăbrani 14 7 5 2 22:14 +8 26
4Crișul Chișineu Criș 15 7 3 5 26:13 +13 24
5Victoria Lunca Teuz 15 7 3 5 25:18 +7 24
6Șoimii Lipova 14 7 3 4 22:18 +4 24
7Aqua Vest Arad 15 7 2 6 27:31 -4 23
8UTA II Șiria 14 6 2 6 27:25 +5 20
9Frontiera Curtici 15 5 4 6 19:21 -2 19
10Voința Mailat 15 5 4 6 12:24 -12 19
11Național Sebiș II 15 3 6 6 20:20 0 15
12Păulișana Păuliș 15 4 1 10 19:36 -17 13
13Banatul Sînicolau Mic 15 1 1 13 10:47 -37 4
CLUBUL SPORTIV VICTORIA ZĂBRANI Contact  314 410 Zăbrani  Str. Principală nr.96 A R A D - R O M Â N I A Phone: (0040) 257 457 001             (0040) 731 041 997             (0040) 731 308 977 Email: contact.victoriazabrani@gmail.com
1932
BINE  AŢI  VENIT  PE  SITE-ul  OFICIAL  AL  CLUBULUI  SPORTIV VICTORIA  ZĂBRANI  CLUB  FONDAT  ÎN  ANUL  1932
Home Club Sezoane Istorie Secții Sportive Stadioane Arhiva

Rezultatele etapei nr.16 în

care echipe noastră nu a

jucat având etapă liberă.

Etapă în care am pierdut locul 2 în clasament în favoarea echipei din Sîntana care are un golaveraj mai bun
Etapa nr.16
Liga IV-Sezon 2014-15, etapa nr. 16 (28.03 - 29.03.2015)
data echipa g. rez. echipa o.
28. 03.2015 11:00 Aqua Vest Arad 4 : 3 Crișul Chișineu Criș
Prică Denis 20, 79', Sînt Nicolae 30', Liga daniel 42' / Covaci Iosif 29', 78', Deloreanu Eugen 90'
28. 03.2015 12:00 Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 UTA II Șiria
Gavaziuc Daniel 40', Oros Artimon Lucian 48' / Vlad Michel Thomas 1', Leucuța Sorin Sergiu 60', 62', 89', Petre Adrian Tabarcea 79'
28. 03.2015 15:00 Progresul Pecica 5 : 0 Voința Mailat
Riviș Răzvan Claudiu 7', Peii Codrin Vlad 20', 48', 75'Băd Florin Lucian 90' /
28. 03.2015 11:00 Păulișana Păuliș 1 : 3 Unirea Sîntana
Albulescu Sebastian 21' / Popa Claudiu 43', Popa Cosmin 46', 90'.
29. 03.2015 15:00 Național Sebiș 2 : 2 Frontiera Curtici
Corcoveanu Ninel Dănuț 12', Toader Raul Avram 70' / Pleșca Andrei 42', Firă Claudiu Cătălin 58'
29. 03.2015 15:00 Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Șoimii Lipova
Drăgan Alin 80', 85' / Popa Sergiu Răzvan 42'
Victoia Zăbrani stă
C L A S A M E N T (etapa nr.16)
1Progresul Pecica 15 10 2 3 34:11 +23 32
2Unirea Sîntana 15 8 2 5 33:18 +15 26
3Victoria Zăbrani 14 7 5 2 22:14 +8 26
4Crișul Chișineu Criș 15 7 3 5 26:13 +13 24
5Victoria Lunca Teuz 15 7 3 5 25:18 +7 24
6Șoimii Lipova 14 7 3 4 22:18 +4 24
7Aqua Vest Arad 15 7 2 6 27:31 -4 23
8UTA II Șiria 14 6 2 6 27:25 +5 20
9Frontiera Curtici 15 5 4 6 19:21 -2 19
10Voința Mailat 15 5 4 6 12:24 -12 19
11Național Sebiș II 15 3 6 6 20:20 0 15
12Păulișana Păuliș 15 4 1 10 19:36 -17 13
13Banatul Sînicolau Mic 15 1 1 13 10:47 -37 4