Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuția sau transmiterea uneia sau mai multor părți din acest site sau a informațiilor cuprinse în site, în orice scop și sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani.  C.S. Victoria Zabrani 2010 - 2014
Copyright © 2010  victoria-zabrani.ro
Designed NT
UNIVER LIGA IV LIGA IV
•	SEZON COMPETIȚIONAL  2014 - 2015
MECIURI JUNIORI
Joi 04.09.2014
17:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS ŞOIMII LIPOVA
SUBCETATE
Joi 04.09.2014
17:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
AS VINGA
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Sâmbătă 06.09.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 06.09.2014
11:00
CS VICTORIA NĂDLAC
ACS PROGRESUL PECICA
AS VICTORIA NADLAC
Sâmbătă 06.09.2014
11:00
CS GLORIA CTP ARAD
AS VICTORIA FELNAC
TELECOM
Joi 06.09.2014
17:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS SEMLECANA SEMLAC
CS PĂULIŞANA PAULIS
Etapa 2
Joi 11.09.2014
17:00
AS VINGA
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
AS VINGA
Joi 11.09.2014
17:00
CS ŞOIMII LIPOVA
CS VICTORIA NĂDLAC
SOIMII LIPOVA
Joi 11.09.2014
17:00
CS SEMLECANA SEMLAC
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
AS SEMLECANA SEMLAC
Sâmbătă 13.09.2014
11:00
AS VICTORIA FELNAC
CS VOINŢA MAILAT
AS VICTORIA FELNAC
Sâmbătă 13.09.2014
17:00
ACS PROGRESUL PECICA
CS GLORIA CTP ARAD
AS PROGRESUL PECICA
Duminică 14.09.2014
17:00
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS VICTORIA ZĂBRANI
AS VIITORUL TISA NOUA
Etapa 3
Joi 18.09.2014
17:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
AS VINGA
SUBCETATE
Joi 18.09.2014
17:00
CS ŞOIMII LIPOVA
CS SEMLECANA SEMLAC
SOIMII LIPOVA
Joi 18.09.2014
17:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
AS VICTORIA FELNAC
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Sâmbătă 20.09.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
ACS PROGRESUL PECICA
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 20.09.2014
11:00
CS GLORIA CTP ARAD
CS VICTORIA NĂDLAC
TELECOM
Sâmbătă 20.09.2014
17:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS PĂULIŞANA PAULIS
Etapa 4
Joi 25.09.2014
17:00
AS VINGA
CS ŞOIMII LIPOVA
AS VINGA
Sâmbătă 27.09.2014
11:00
CS VICTORIA NĂDLAC
CS SEMLECANA SEMLAC
AS VICTORIA NADLAC
Sâmbătă 27.09.2014
11:00
AS VICTORIA FELNAC
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
AS VICTORIA FELNAC
Sâmbătă 27.09.2014
11:00
CS GLORIA CTP ARAD
CS VOINŢA MAILAT
TELECOM
Sâmbătă 27.09.2014
17:00
ACS PROGRESUL PECICA
CS VICTORIA ZĂBRANI
AS PROGRESUL PECICA
Duminică 28.09.2014
17:00
AS VIITORUL TISA NOUĂ
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
AS VIITORUL TISA NOUA
Etapa 5
Joi 02.10.2014
15:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
AS VICTORIA FELNAC
SUBCETATE
Joi 02.10.2014
15:00
CS ŞOIMII LIPOVA
AS VIITORUL TISA NOUĂ
SOIMII LIPOVA
Joi 02.10.2014
15:00
CS SEMLECANA SEMLAC
AS VINGA
AS SEMLECANA SEMLAC
Joi 02.10.2014
15:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS GLORIA CTP ARAD
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Sâmbătă 04.10.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
CS VICTORIA NĂDLAC
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 04.10.2014
15:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
ACS PROGRESUL PECICA
CS PĂULIŞANA PAULIS
Etapa 6
Sâmbătă 11.10.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 11.10.2014
11:00
CS VICTORIA NĂDLAC
AS VINGA
AS VICTORIA NADLAC
Sâmbătă 11.10.2014
11:00
AS VICTORIA FELNAC
CS ŞOIMII LIPOVA
AS VICTORIA FELNAC
Sâmbătă 11.10.2014
11:00
CS GLORIA CTP ARAD
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
TELECOM
Sâmbătă 11.10.2014
15:00
ACS PROGRESUL PECICA
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
AS PROGRESUL PECICA
Duminică 12.10.2014
15:00
AS VIITORUL TISA NOUĂ
CS SEMLECANA SEMLAC
AS VIITORUL TISA NOUA
Etapa 7
Joi 16.10.2014
15:00
CS SEMLECANA SEMLAC
AS VICTORIA FELNAC
AS SEMLECANA SEMLAC
Joi 16.10.2014
15:00
AS VINGA
AS VIITORUL TISA NOUĂ
AS VINGA
Joi 16.10.2014
15:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS VICTORIA NĂDLAC
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Joi 16.10.2014
15:00
CS ŞOIMII LIPOVA
ACS PROGRESUL PECICA
SOIMII LIPOVA
Joi 16.10.2014
15:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS GLORIA CTP ARAD
SUBCETATE
Sâmbătă 18.10.2014
15:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS VOINŢA MAILAT
CS PĂULIŞANA PAULIS
Etapa 8
Joi 23.10.2014
15:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Sâmbătă 25.10.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 25.10.2014
11:00
CS VICTORIA NĂDLAC
AS VIITORUL TISA NOUĂ
AS VICTORIA NADLAC
Sâmbătă 25.10.2014
11:00
AS VICTORIA FELNAC
AS VINGA
AS VICTORIA FELNAC
Sâmbătă 25.10.2014
11:00
CS GLORIA CTP ARAD
CS ŞOIMII LIPOVA
TELECOM
Sâmbătă 25.10.2014
15:00
ACS PROGRESUL PECICA
CS SEMLECANA SEMLAC
AS PROGRESUL PECICA
Etapa 9
Joi 30.10.2014
15:00
CS ŞOIMII LIPOVA
CS VOINŢA MAILAT
SOIMII LIPOVA
Joi 30.10.2014
15:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS VICTORIA ZĂBRANI
SUBCETATE
Joi 30.10.2014
15:00
AS VINGA
ACS PROGRESUL PECICA
AS VINGA
Sâmbătă 15.11.2014
14:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
CS VICTORIA NĂDLAC
CS PĂULIŞANA PAULIS
Sîmbătă 01.11.2014
14:00
AS VIITORUL TISA NOUĂ
AS VICTORIA FELNAC
AS VIITORUL TISA NOUA
Etapa 10
Joi 06.11.2014
14:00
CS VICTORIA ZĂBRANI
CS ŞOIMII LIPOVA
JOSEF SCHEIRICH ZABRANI
Sâmbătă 08.11.2014
11:00
CS VOINŢA MAILAT
CS SEMLECANA SEMLAC
CS VOINTA MAILAT
Sâmbătă 08.11.2014
11:00
CS VICTORIA NĂDLAC
AS VICTORIA FELNAC
AS VICTORIA NADLAC
Sâmbătă 08.11.2014
14:00
ACS PROGRESUL PECICA
AS VIITORUL TISA NOUĂ
AS PROGRESUL PECICA
Sâmbătă 08.11.2014
14:00
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS PĂULIŞANA PAULIS
Etapa 11
Joi 13.11.2014
14:00
AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
CS VICTORIA NĂDLAC
SUBCETATE
Joi 13.11.2014
14:00
CS ŞOIMII LIPOVA
CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
SOIMII LIPOVA
Joi 13.11.2014
14:00
CS SEMLECANA SEMLAC
CS VICTORIA ZĂBRANI
AS SEMLECANA SEMLAC
Joi 13.11.2014
14:00
AS VINGA
CS VOINŢA MAILAT
AS VINGA
Sâmbătă 15.11.2014
11:00
AS VICTORIA FELNAC
ACS PROGRESUL PECICA
AS VICTORIA FELNAC
Etapa 1
4 : 1
7 : 0
3 : 0
1 : 8
3 : 0
6 : 1
0 : 3
1 : 1
2 : 4
1 : 3
1 : 2
2 : 4
2 : 0
2 : 1
4 : 3
2 : 4
6 : 0
6 : 1
0 : 4
2 : 0
2 : 3
7 : 0
8 : 0
3 : 4
0 : 7
5 : 1
4 : 2
7 : 1
4 : 1
1 : 6
4 : 0
5 : 0
1 : 1
6 : 3
3 : 1
3 : 0
- : -
0 : 4
6 : 1
2 : 1
- : -
5 : 3
4 : 2
1 : 2
7 : 2
4 : 5
- : -
1 : 3
7 : 1
2 : 5
2 : 5
4 : 0
0 : 1
- : -
0 : 4
2 : 0
3 : 2
1 : 2
2 : 3
- : -
1 : 2
4 : 0
3 : 2
RETUR
C L A S A M E N T
 AS BANATUL SÎNICOLAU MIC
14
13
0
1
60
17
43
39
 ACS PROGRESUL PECICA
13
9
0
4
47
22
25
27
 CS VOINŢA MAILAT
13
8
1
4
52
27
25
25
 CS ŞOIMII LIPOVA
14
8
1
5
32
18
14
25
 CS VICTORIA ZĂBRANI
14
9
0
5
58
35
23
21
 CS PĂULIŞANA PĂULIŞ
14
6
1
7
36
36
0
19
 CS SEMLECANA SEMLAC
14
5
0
9
23
39
-16
15
 CS VICTORIA NĂDLAC
13
4
2
7
17
39
-22
14
 AS VIITORUL TISA NOUĂ
14
4
0
10
26
67
-41
12
10 
  AS VICTORIA FELNAC
13
4
3
6
30
34
-4
9
11 
 AS VINGA
14
1
0
13
9
56
-47
3
Liga IV-Sezon 2014-15, Juniori 1A: etapa nr. 12
data / ora echipa g. rez. echipa o.
26. 03.2015 15:00 AS. Vinga 1 : 5 Victoria Zăbrani
Au inscris pt .Victoria Zăbrani: Hadăr (2g.), Dolga (1), Stranzinger (1) si Ardelean (1)
26. 03.2015 15:00 Semlecana Semlac 2 : 1 Păulișana Păuliș
26. 03.2015 15:00 Șoimii Lipova 1 : 2 Banatul Sînicolau Mic
28. 03.2015 13:00 Progresul Pecica 5 : 0 Victoria Nădlac
29. 03.2015 15:00 Viitorul Tisa Nouă 2 : 9 Voința Mailat
Liga IV-Sezon 2014-15, Juniori 1A: etapa nr. 13
data / ora echipa g. rez. echipa o.
02. 04.2015 17:00 Banatul Sînicolau Mic 0 : 1 Semlecana Semlac
02. 04.2015 17:00 Păulișana Păuliș 2 : 1 AS. Vinga
02. 04.2015 17:00 Victoria Zăbrani 12 : 0 Viitorul Tisa Nouă
Au inscris pt .Victoria Zăbrani: Varga Rafael (6), Dolga Darius (2), Iuonel Vlăduț (1), Fără Marius (1), Ardelean Mircea (2).
04. 04.2015 11:00 Voința Mailat 3 : 3 Victoria Felnac
04. 04.2015 11:00 Victoria Nădlac 0 : 1 Șoimii Lipova


Liga IV-Sezon 2014-15, Juniori 1A: etapa nr. 14
data / ora echipa g. rez. echipa o.
09. 04.2015 17:00 AS.Vinga 1 : 6 Banatul Sînicolau Mic
09. 04.2015 17:00 Semlecana Semlac 2 : 0 Șoimii Lipova
11. 04.2015 11:00 Victoria Felnac 1 : 4 Viictoria Zăbrani
Au inscris pt .Victoria Zăbrani: Iuonel Vlăduț 13', Dolga Darius 67', 83', 85'.
11. 04.2015 15:00 Viitorul Tisa Nouă 1 : 2 Păulișana Păuliș
11. 04.2015 17:00 Progresul Pecica 1 : 7 Voința Mailat
Liga IV-Sezon 2014-15, Juniori 1A: etapa nr. 15
data / ora echipa g. rez. echipa o.
16. 04.2015 17:00 Șoimii Lipova 3 : 0 AS.Vinga
16. 04.2015 17:00 Banatul Sînicolau Mic 16 : 2 Viitorul Tisa Nouă
16. 04.2015 17:00 Păulișana Păuliș 2 : 2 Victoria Felnac
16. 04.2015 17:00 Victoria Zăbrani 4 : 2 Progresul Pecica
Au inscris în ordine pentru Victoria Zăbrani: Hadăr Daniel ( 1 ), Raul Berzovan ( 1 ), Fărău Marius ( 1 ), Varga Rafael ( 1 ).
16. 04.2015 17:00 Semlecana Semlac 4 : 1 Victoria Nădlac