Este unicul site oficial al C.S. Victoria Zăbrani. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducerea în scopuri comerciale, adaptarea, distribuția sau transmiterea uneia sau mai multor părți din acest site sau a informațiilor cuprinse în site, în orice scop și sub orice formă, este interzisă fără acordul scris prealabil al C.S. Victoria Zăbrani.  C.S. Victoria Zabrani 2010 - 2014
Copyright © 2010  victoria-zabrani.ro
Designed NT
UNIVER LIGA IV LIGA IV
•	SEZON COMPETIȚIONAL  2014 - 2015 Etapa 1 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Zăbrani 3 : 1 Aqua Vest Arad Frontiera Curtici 0 : 4 Progresul Pecica Crişul Chişineu Criş 3 : 0 Voinţa Mailat Unirea Sîntana 2 : 1 Victoria Lunca Teuz Păulişana Păuliş 1 : 2 Banatul Sînicolau Mic UTA II Şiria 0 : 2 Gloria CTP Arad Şoimii Lipova 1 : 0 Naţional Sebiş
09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00 09.08.14. 18:00
Etapa 2 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 7 : 0 Şoimii Lipova Aquq Vest Arad 2 : 1 Frontiera Curtici Banatul Sînicolau Mic  0 : 1 Unirea Sîntana Progresul Pecica 1 : 0 Crişul Chişineu Criş Voinţa Mailat 2 : 1 Păulişana Păuliş Naţional Sebiş 2 : 0 Victoria Zăbrani Victoria Lunca Teuz 2 : 2 UTA II Şiria
15.08.14. 18:00 16.08.14. 18:00 16.08.14. 18:00 16.08.14. 18:00 16.08.14. 18:00 17.08.14. 18:00 17.08.14. 18:00

Programul complet al turului şi al returului ligii IV...

În această ediţie de campionat vor fi doar 14 echipe, conducerea AJF-ului arădean nu a mai făcut nici o concesie ne mai primind nici o echipă dornică de o aventură în LIGA IV-a. Şi după modelul FRF cu câte echipe au rămas cu atâtea vom defila mai departe în sezonul 2014-2015. Noile promovate în această ediţie fiind echipe cu tradiţie în fotbalul judeţean: Şoimii Lipova (fostă divizionară C) şi Naţional Sebiş II (echipa satelit a divizionarei din localitate).
Etapa 3 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Şoimii Lipova 2 : 1 Victoria Lunca Teuz Victoria Zăbrani 1 : 3 Gloria CTP Arad Frontiera Curtici 1 : 1 Naţional Sebiş Crişul Chişineu Criş 4 : 2 Aqua Vest Arad Voinţa Mailat 2 : 0 Progresul Pecica UTA II Şiria 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Unirea Sîntana 8 : 2 Păilişana Păuliş
23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00 23.08.14. 18:00
Etapa 4 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 1 : 1 Frontiera Curtici Aqua Vest Arad 3 : 1 Voinţa Mailat Păulişana Păuliş 0 : 4 Progresul pecica Banatul Sînicolau Mic 0 : 0 Şoimii Lipova Unirea Sîntana 3 : 2 UTA II Şiria Naţional Sebiş 1 : 1 Crişul Chişineu Criş Victoria Lunca Teuz 1 : 2 Victoria Zăbrani
29.08.14. 18:00 30.08.14. 18:00 30.08.14. 18:00 30.08.14. 18:00 30.08.14. 18:00 31.08.14. 18:00 31.08.14. 18:00
Etapa 5 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
UTA II Şiria 1 : 4 Păulişana Păuliş Victoria Zăbrani 4 : 0 Banatul Sînicolau Mic Frontiera Curtici 1 : 1 Victoria Lunca Teuz Crişul Chişineu Criş 0 : 2 Gloria CTP Arad Voinţa Mailat 1 : 0 Naţional Sebiş Progresul Pecica 4 : 2 Aqua Vest Arad Şoimii Lipova 2 : 1 Unirea Sîntana
06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00 06.09.14. 17:00
Etapa 6 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 1 : 1 Voinţa Mailat Banatul Sînicolau Mic 1 : 2 Frontiera Curtici Unirea Sîntana 1 : 1 Victoria Zăbrani UTA II Şiria 4 : 2 Şoimii Lipova Păulişana Păuliş 1 : 2 Aqua Vest Arad Victoria Lunca Teuz 0 : 1 Crişul Chişineu Criş Naţional Sebiş 0 : 1 Progresul Pecica
12.09.14. 17:00 13.09.14. 17:00 13.09.14. 17:00 13.09.14. 17:00 13.09.14. 17:00 14.09.14. 17:00 14.09.14. 17:00
Etapa 7 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Voinţa Mailat 0 : 0 Victoria Lunca Teuz Progresul Pecica 2 : 1 Gloria CTP Arad Aqua Vest Arad 1 : 1 Naţional Sebiş Victoria Zăbrani 3 : 2 UTA II Şiria Şoimii Lipova 4 : 2 Păulişana Păuliş Frontiera Curtici 1 : 0 Unirea Sîntana Crişul Chişineu Criş 4 : 1 Banatul Sînicolau Mic
20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00 20.09.14. 17:00
Etapa 8 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad 6 : 3 Aqua Vest Arad Banatul Sînicolau Mic 0 : 2 Voinţa Mailat Unirea Sîntana 2 : 1 Crişul Chişineu Criş UTA II Şiria 3 : 1 Frontiera Curtici Şoimii Lipova 1 : 1 Victoria Zăbrani Păulişana Păuliş 2 : 0 Naţional Sebiş Victoria Lunca Teuz 0 : 2 Progresul Pecica
26.09.14. 17:00 27.09.14. 17:00 27.09.14. 17:00 28.09.14. 17:00 27.09.14. 17:00 27.09.14. 17:00 28.09.14. 17:00
Etapa 9 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Crişul Chişineu Criş 2 : 0 UTA II Şiria Voinţa Mailat 1 : 1 Unirea Sîntana Progresul Pecica 6 : 0 Banatul Sînicolau Mic Aqua Vest Arad 1 : 4 Victoria Lunca Teuz Frontiera Curtici 3 : 0 Şoimii Lipova Victoria Zăbrani 2 : 1 Păulişana Păuliş Naţional Sebiş 0 : 0 Gloria CTP Arad
04.10.14. 15:00 04.10.14. 15:00 04.10.14. 15:00 04.10.14. 15:00 04.10.14. 15:00 04.10.14. 15:00 05.10.14. 15:00
Etapa 10 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Şoimii Lipova 1 : 0 Crişul Chişineu Criş Victoria Zăbrani 1 : 0 Frontiera Curtici Păulişana Păuliş 1 : 1 Gloria CTP Arad Banatul Sînicolau Mic 2 : 3 Aqua Vest Arad Unirea Sîntana 3 : 1 Progresul Pecica UTA II Arad 0 : 0 Voinţa Mailat Victoria Lunca Teuz 4 : 1 Naţional Sebiş
11.10.14. 15:00 11.10.14. 15:00 11.10.14. 15:00 11.10.14. 15:00 11.10.14. 15:00 12.10.14. 15:00 12.10.14. 15:00
Etapa 11 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Gloria CTP Arad -:- Victoria Lunca Teuz Voinţa Mailat 1 : 5 Şoimii Lipova Progresul Pecica 1 : 0 UTA II Şiria Aqua Vest Arad 1 : 0 Unirea Sîntana Crişul Chişineu Criş 0 : 0 Victoria Zăbrani Frontiera Curtici 0 : 1 Păulişana Păuliş Naţional Sebiş 6 : 0 Banatul Sînicolau Mic
17.10.14. 15:00 18.10.14. 15:00 18.10.14. 15:00 18.10.14. 15:00 18.10.14. 15:00 18.10.14. 15:00 19.10.14. 15:00
Echipa gazdă nu s-a prezentat la joc Etapa 12 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei  	Unirea Sîntana	3 : 0	Național Sebiș 	UTA II Șiria	2 : 1	Aqua Vest Arad 	Șoimii Lipova	1 : 0	Progresul Pecica 	Victoria Zăbrani	2 : 0	Voința Mailat 	Frontiera Curtici	1 : 0	Crișul Chișineu Criș 	Banatul Sînicolau Mic	-:-	Gloria CTP Arad 	Păulișana Păuliș	1 : 3	Victoria Lunca Teuz 	 	   25.10.14.	15:00 26.10.14.	15:00 25.10.14.	15:00 25.10.14.	15:00 25.10.14.	15:00 25.10.14.	15:00 25.10.14.	15:00   Meciul nu a fost programat deoarece echipa Gloria CTP Arad a fost exclusă din campionat Etapa 14 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Aqua Vest Arad 2 : 2 Victoria Zăbrani Progresul Pecica 2 : 2 Frontiera Curtici Voinţa Mailat 0 : 3 Crişul Chişineu Criş Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Unirea Sîntana Banatul Sînicolau Mic 0 : 2 Păulişana Păuliş UTA II Şiria Stă Naţional Sebiş II * 0 : 3 Şoimii Lipova
14.03.15. 15:00 14.03.15. 15:00 14.03.15. 15:00 15.03.15. 15:00 14.03.15. 15:00 15.03.15. 15:00 15.03.15. 15:00
Etapa 17 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Frontiera Curtici Stă Voinţa Mailat 0 : 2 Aqua Vest Arad Progresul Pecica 0 : 1 Păulişana Păuliş Şoimii Lipova 10 : 0 Banatul Sînicolau Mic      Victoria Zăbrani 1 : 1 Victoria Lunca Teuz Crişul Chişineu Criş 3 : 0 * Naţional Sebiş II UTA II Şiria 0 : 2 Unirea Sîntana
04.04.15. 17:00 04.04.15. 17:00 04.04.15. 17:00 04.04.15. 17:00 04.04.15. 17:00 04.04.15. 17:00 05.04.15. 17:00
Etapa 18 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Aqua Vest Arad 1 : 3 Progresul Pecica Unirea Sîntana 1 : 1 Şoimii Lipova Păulişana Păuliş 0 : 1 UTA II Şiria Banatul Sînicolau Mic 1 : 1 Victoria Zăbrani      Naţional Sebiş II * 0 : 3 Voinţa Mailat Victoria Lunca Teuz 2 : 0 Frontiera Curtici Crişul Chişineu Criş Stă
11.04.15. 17:00 11.04.15. 17:00 11.04.15. 17:00 11.04.15. 17:00 12.04.15. 17:00 12.04.15. 17:00
Etapa 19 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Zăbrani 3 : 2 Unirea Sîntana Şoimii Lipova 1 : 2 UTA II Şiria Progresul Pecica 3 : 0 Naţional Sebiş II Aqua Vest Arad 1 : 0 Păulişana păuliş      Crişul Chişineu Criş 2 : 0 Victoria Lunca Teuz Frontiera Curtici 2 : 1 Banatul Sînicolau Mic Voinţa Mailat Stă
18.04.15. 17:00 18.04.15. 17:00 18.04.15. 17:00 18.04.15. 17:00 18.04.15. 17:00 18.04.15. 17:00
Etapa 20 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Păulişana Păuliş 0 : 2 Şoimii Lipova Unirea Sîntana 4 : 1 Frontiera Curtici Banatul Sînicolau Mic 0 : 3 Crişul Chişineu Criş Naţional Sebiş II 0 : 3 Aqua Vest Arad      UTA II Şiria 3 : 2 Victoria Zăbrani Victoria Lunca Teuz 7 : 5 Voinţa Mailat Progresul Pecica Stă
25.04.15. 17:00 25.04.15. 17:00 25.04.15. 17:00 26.04.15. 17:00 26.04.15. 17:00 26.04.15. 17:00
Etapa 21 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Zăbrani 1 : 1 Şoimii Lipova Progresul Pecica 3 : 0 Victoria Lunca Teuz Crişul Chişineu Criş 4 : 0 Unirea Sîntana Frontiera Curtici 2 : 1 UTA II Şiria      Voinţa Mailat 4 : 0 Banatul Sînicolau Mic Naţional Sebiş II 0 : 3 Păulişana Păuliş Aqua Vest Arad Stă
02.05.15. 18:00 02.05.15. 18:00 02.05.15. 18:00 02.05.15. 18:00 02.05.15. 18:00 03.05.15. 18:00
Etapa 22 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Păulişana Păuliş 1 : 2 Victoria Zăbrani Unirea Sîntana 1 : 0 Voinţa Mailat Banatul Sînicolau Mic 0 : 3 Progresul Pecica Şoimii Lipova 3 : 0 Frontiera Curtici      UTA II Şiria 3 : 1 Crişul Chişineu Criş Victoria Lunca Teuz 5 : 2 Aqua Vest Arad Naţional Sebiş II Stă
09.05.15. 18:00 09.05.15. 18:00 09.05.15. 18:00 09.05.15. 18:00 10.05.15. 18:00 10.05.15. 18:00
Etapa 23 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Frontiera Curtici 5 : 0 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 3 : 0 Banatul Sînicolau Mic Progresul Pecica 1 : 0 Unirea Sîntana Voinţa Mailat 0 : 0 UTA II Şiria      Crişul Chişineu Criş 1 : 0 Şoimii Lipova Naţional Sebiş II 0 : 3 Victoria Lunca Teuz Păulişana Păuliş Stă
16.05.15. 18:00 16.05.15. 18:00 16.05.15. 18:00 16.05.15. 18:00 16.05.15. 18:00 17.05.15. 18:00
Etapa 24 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Zăbrani 1 : 2 Crişul Chişineu Criş Unirea Sîntana 8 : 0 Aqua Vest Arad Banatul Sînicolau Mic 3 : 0 Naţional Sebiş II Păulişana Păuliş 1 : 1 Frontiera Curtici      Şoimii Lipova 3 : 2 Voinţa Mailat UTA II Şiria 1 : 2 Progresul pecica Victoria Lunca Teuz Stă
22.05.15. 18:00 23.05.15. 18:00 23.05.15. 18:00 23.05.15. 18:00 23.05.15. 18:00 24.05.15. 18:00
Etapa 25 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Voinţa Mailat 3 : 2 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 2 : 1 UTA II Şiria Progresul Pecica 2 : 1 Şoimii Lipova Crişul Chişineu Criş 3 : 0 Frontiera Curtici      Victoria Lunca Teuz 3 : 1 Păulişana Păuliş Naţional Sebiş II 0 : 3 Unirea Sîntana Banatul Sînicolau Mic Stă
30.05.15. 18:00 30.05.15. 18:00 30.05.15. 18:00 30.05.15. 18:00 31.05.15. 18:00 31.05.15. 18:00
Etapa 13 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
stă : Unirea Sîntana Voinţa Mailat 2 : 1 Frontiera Curtici Crişul Chişineu Criş 4 : 0 Păulişana Păuliş Progresul Pecica 3 : 1 Victoria Zăbrani Aqua Vest Arad 1 : 0 Şoimii Lipova Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Banatul Sînicolau Mic Naţional Sebiş 4 : 1 UTA II Şiria
01.11.14. 14:00 01.11.14. 14:00 01.11.14. 14:00 01.11.14. 14:00 01.11.14. 14:00 01.11.14. 14:00
Etapa 26 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Zăbrani 1 : 9 Progresul Pecica Banatul Sînicolau Mic 0 : 6 Victoria Lunca Teuz Frontiera Curtici 4 : 0 Voinţa Mailat Păulişana Păuliş 5 : 6 Crişul Chişineu Criş      Şoimii Lipova 4 : 2 Aqua Vest Arad UTA II Şiria 3 : 0 Naţional Sebiş II Unirea Sîntana Stă
06.06.15. 18:00 06.06.15. 18:00 06.06.15. 18:00 06.06.15. 18:00 06.06.15. 18:00 06.06.15. 18:00
Etapa 15 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Şoimii Lipova Stă Frontiera Curtici 3 : 1 Aqua Vest Arad Unirea Sîntana  6 : 0 Banatul Sînicolau Mic Crişul Chişineu Criş 0 : 0 Progresul Pecica Păulişana Păuliş 0 : 0 Voinţa Mailat Victoria Zăbrani 3 : 0 Naţional Sebiş II UTA II Şiria 2 : 0 Victoria Lunca Teuz
21.03.15. 15:00 21.03.15. 15:00 21.03.15. 15:00 21.03.15. 15:00 21.03.15. 15:00 21.03.15. 15:00 22.03.15. 15:00
Etapa 16 LIGA IV - Ediția 2014 - 2015 - Meciurile etapei
Victoria Lunca Teuz 2 : 1 Şoimii Lipova Victoria Zăbrani Stă Naţional Sebiş II* 0 : 3 Frontiera Curtici Aqua Vest Arad 4 : 3 Crişul Chişineu Criş Progresul Pecica 5 : 0 Voinţa Mailat Banatul Sînicolau Mic 2 : 5 UTA II Şiria Păilişana Păuliş 1 : 3 Unirea Sîntana
29.03.15. 15:00 28.03.15. 15:00 29.03.15. 15:00 28.03.15. 15:00 28.03.15. 15:00 28.03.15. 15:00 28.03.15. 15:00
* Echipa Naţional Sebiş II  s-a retras din campionat!
* Echipa Naţional Sebiş II  s-a retras din campionat!
* Echipa Naţional Sebiş II  s-a retras din campionat!