- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -

SEZON 2017-2018
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Mailat Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II
liga IV - Sezon 2017-2018
  Etapa nr.15



Liga IV - Ed. 2017-2018
Meciurile etapei nr.15 ( Sâmbătă  25.11.2017 )
Crișul Chișineu Criș 6 : 0 Șoimii Șimand

Sâmbătă 25.11.2017 ora 11:00   Stadion Chișineu Criș

Cigan Cristian 28';86'
Todea Teodor 47'
Ciornei Alin 61'
Modan Nicu 77'
Vesa Ghiță 88'
-

Arbitrii: Daniel Burcă – Sebastian Pantea, Denis Cainacov.   Observatori: Mircea Toderici, Daniel Scridon.

Victoria Zăbrani 11 : 1 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 25.11.2017 ora 11:00   Stadion Josef Scheirich

Băd Flavius 3'; 40'; 53'; 59'
Ghergher Iosif 18'; 34'; 61
Topai Andrei 20'
Filip Ovidiu 55'
Zele Eduard 70'; 72'
Gheorghieș Adrian 80'

Arbitrii: Flavius Neagu – Emil Cristea, Florin Vesa   Observatori: Victor Ciurescu, Iosif Lovas

CS. Ineu 3 : 0 Voința Mailat

Sâmbătă 25.11.2017 ora 11:00   Stadion Ineu

Păcurar Remus 6'; 66'
Zdrențan Dacian 88'
-

Arbitrii: Brigada din Ungaria   Observatori: Tiulea Corneliu

Glogovăț 2013 1 : 0 Victoria Nădlac

Sâmbătă 25.11.2017 ora 14:00   Stadion Horia

Negrea Cristian 59' -

Arbitrii: Alin Deac – Mihai Stanciu, Adrian Vasile.   Observatori: Leontin Buda, Gheorghe Sfăt

Unirea Sîntana 1 : 1 Progresul Pecica

Sâmbătă 25.11.2017 ora 14:00   Stadion Sîntana

Marc Daniel 46' Măgulean Petru 6'

Arbitrii: Mircea Ardelean – Cristian Căsuț, Zoltan Nagy.   Observatori: Romulus Tănăsescu, Andraș Mako

Victoria Felnac 1 : 0 Cetate Săvîrșin

Sâmbătă 25.11.2017 ora 14:00   Stadion Felnac

Herlo Alexandru 6' -

Arbitrii: Sorin Saladea – Filip Cîrmaci, Sergiu Burcă.  Observatori: Traian Enoiu, Vasile Rad

ACS. Socodor 2 : 2 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 25.11.2017 ora 14:00   Stadion Socodor

Dema Florin 24'
Bibarț Bogdan 78'
Popa Daniel 39'
Suciu Marius 90'

Arbitrii: Tudor Jurcă – Emil Arsa, Remus Naghi.  Observatori: Marius Alexa, Teodor Jușcă.

În această etapă echipa AFC. UTA Arad stă!


Clasament Etapa  15
1Crişul Chişineu Criş 14 12 1 1 60-4 +56 37
2CS. Ineu 14 9 3 2 37-21 +16 30
3Progresul Pecica 14 7 6 1 36-10 +26 27
4
Unirea Sîntana 14 8 3 3 45-20 +25 27
5Victoria Zăbrani 14 8 2 4 36-15 +21 26
6Păulişana Păuliş 14 7 4 3 33-24 +9 25
7Victoria Nădlac 14 6 3 5 29-28 1 21
8Glogovăţ 2013 14 6 3 5 18-17 1 21
9ACS.Socodor 14 5 5 4 36-25 +11 20
10Victoria Felnac 14 4 4 6 18-30 -12 16
11Şoimii Şimand 14 4 2 8 32-46 -14 14
12UTA Arad 14 4 1 9 34-44 -10 13
13Voinţa Mailat 14 2 3 9 19-50 -31 9
14 Cetate Săvîrşin 14 2 1 11 20-67 -47 7
15Frontiera Curtici 2004 13 0 1 12 9-59 -50 1



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player