- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Mailat Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II
liga IV - Sezon 2017-2018
  Etapa nr.16



Liga IV - Ed. 2017-2018
Meciurile etapei nr.16 ( Sâmbătă  10.03.2018 )
C.S. Ineu 2 : 3 Șoimii Șimand

Sâmbătă 10.03.2018 ora 11:00   Stadion "Central Ineu"

Păcurar Remus 60'; 69' Petrila Radu 43'; 86'
Ghergar Ovidiu 83

Arbitrii: Dorinel Herțeg – Emil Cristea, Sergiu Cîrmaci.  Observatori: Ioan Hamza, Corneliu Tiulea

Crișul Chișineu Criș 5 : 1 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 10.03.2018 ora 11:00   Stadion Chișineu Criș

Modan Nicu 1'; 62'
Piț Adrian 20'; 23'
Gabor Cristian 16'
Pleșca Andrei 73'(Autogol!)

Arbitrii: Alexandru Gornic – Lucian Berariu, Cristian Cășuț.   Observatori: Romulus Tănăsescu, Andras Mako

Victoria Zăbrani 1 : 1 Voința Mailat

Sâmbătă 10.03.2018 ora 12:00   Stadion "Șega Arad"

Zele Eduaed 28' Avram Adrian 55'

Arbitrii: Tudor Jurcă – Casian Bălă, Sergiu Mona.   Observatori: Marius Alexa, Vasile Rad

ACS. Socodor 2 : 3 Progresul Pecica

Sâmbătă 10.03.2018 ora 15:00   Stadion Socodor

Faur Marius 58'
Rafila Adelin 88'
Arsene Mirel 45'
Borteș Alexandru 86'
Marinescu Raul 90'

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Sebastian Pantea, Andrei Pantea.   Observatori: Mihai Jivan, Marcel Vida

Unirea Sîntana 5 : 1 Cetate Săvîrșin

Sâmbătă 10.03.2018 ora 15:00   Stadion "Șega Arad"

Ginghină Alin 21'
Prică Denis 51'
Capătă Alexandru 66'; 69'
Stanciu Vlăduț 86'
Marcu Narcis 9'

Arbitrii: Natanael Pană – Zoltan Nagy, Andreea Șușcă   Observatori: Leontin Buda, Gheorghe Sfăt

Victoria Felnac 1 : 0 Victoria Nădlac

Sâmbătă 10.03.2018 ora 15:00   Stadion Felnac

Maxim Nenad 54' -

Arbitrii: Loredan Bogdan – Gabriel Hărduț, Sergiu Burcă.  Observatori: Mircea Toderici, Iosif Lovas

Glogovăț 2013 1 : 1 AFC. UTA Arad II

Sâmbătă 10.03.2018 ora 15:00   Stadion Horia

Cornea Cătălin 66' Lezeu Ilie 61'

Arbitrii: Cristian Coroban – Alina Mihoc, Denis Calnacov.  Observatori: Doru Herțeg, Teodor Jușcă

Frontiera Curtici 2004 în această etapă stă !


Clasament Etapa  16
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Crișul Chișineu Criș 15 13 1 1 65-5 +60 40
2 Unirea Sîntana 15 9 3 3 50-21 +29 30
3 Progresul Pecica 15 8 6 1 39-12 +27 30
2 C.S. Ineu 15 9 3 3 39-24 +15 30
5 Victoria Zăbrani 15 8 3 4 37-16 +21 27
6 Păulișana Păuliș 15 7 4 4 34-29 +5 25
7 Glogovăț 2013 15 6 4 5 19-18 +1 22
8 Victoria Nădlac 15 6 3 6 29-29 0 22
9 ACS. Socodor 15 5 5 5 38-28 +10 20
10 Victoria Felnac 15 5 4 6 19-30 -11 19
11 Șoimii Șimand 15 5 2 8 35-48 -13 17
12 AFC. UTA Arad 15 4 2 9 35-45 -10 14
13 Voința Mailat 15 2 4 9 20-51 -31 10
14 Cetate Săvîrșin 15 2 1 12 21-72 -51 7
15 Frontiera Curtici 2004 14 0 1 13 9-61 -52 1



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA