- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019
   
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II
liga IV - Sezon 2017-2018
  Etapa nr.21



Liga IV - Ed. 2017-2018
Meciurile etapei nr.21 ( Sâmbătă 14.04.2018 )
Victoria Felnac 0 : 1 ACS. Socodor

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Felnac

- Molcuț Alin 41'

Arbitrii: Daniel Burcă – Filip Cîrmaci, Florin Vesa.   Observatori:Romulus Tănăsescu, Romulus Babău.

Glogovăț 2013 0 : 4 Crișul Chișineu Criș

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Horia

- Gigan Cristian 69' 72'
Mihai Alin 81' 89

Arbitrii: Loredan Bogdan – Remus Naghi, Denis Calnacov.   Observatori: Corneliu Tulea, Gheorghe Sfăt.

AFC. UTA Arad II 2 : 5 CS. Ineu

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion ICRTI

Sorato Federico 35' 69' Spătaru Victor 12'
Păcurar Remus 44' 57'
Mâneran Dan 45'
Hulbăr Giorgian 65'

Arbitrii: Cristian Coroban – Sergiu Burcă, Sergiu Mona.   Observatori: Leontin Buda, Vasile Rad.

Victoria Nădlac 0 : 7 Victoria Zăbrani

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Nădlac

- Simion Andrei 12'
Topai Andrei 28'
Zele Eduard 37'
Gherghel Iosif 56'
Soltesz Paul (penalty 72')
Bruț Emanuel 75'
Măgulean Petru 85'

Arbitrii: Flavius Bădică – Silviu Mocanu, Andreea Șușca.   Observatori: Gabor Biro, Ioan Hamza.

Cetate Săvîrșin 1 : 1 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Săvîrșin

Oprea Victor 9' Turcanu Răzvan 57'

Arbitrii: Mircea Ardelean – Gabriel Hărduț, Flavius Dreghici.   Observatori: Mircea Bondar, Marcel Vida.

Progresul Pecica 1 : 2 Voința Mailat

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Pecica

Vlad Michel 9' Achim Cosmin 11'
Chepețan Alexandru 56'

Arbitrii: Sorin Saladea – Lucian Berariu, Tudor Groșan.   Observatori: Mircea Toderici, Teodor Jușcă.

Păulișana Păuliș 1 : 1 Șoimii Șimand

Sâmbătă 14.04.2018 ora 17:00   Stadion Păuliș

Gabor Cristian 38' Petrila Radu 59'

Arbitrii: Alin Deac – Andrei Pîslaru, Paul Ardelean.  Observatori: Dan Ologeanu, Iosif Lovas.

Unirea Sîntana în această etapă stă !


Clasament Etapa  21
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Crișul Chișineu Criș 20 18 1 1 98-6 +92 55
2 Unirea Sîntana 19 13 3 3 69-21 +48 42
3 C.S. Ineu 20 13 3 4 64-30 +34 42
4 Victoria Zăbrani 20 11 5 4 53-17 +36 38
5 Progresul Pecica 20 9 7 4 43-18 +25 34
6 ACS. Socodor 20 6 6 5 50-31 +19 33
7 Păulișana Păuliș 20 7 8 5 44-41 +3 29
8 Victoria Felnac 19 7 4 8 23-39 -16 25
9 Glogovăț 2013 19 6 4 9 20-29 -9 22
10 Șoimii Șimand 19 6 3 10 39-55 -16 21
11 Voința Mailat 19 5 5 9 29-56 -27 20
12 Victoria Nădlac 20 6 3 11 30-66 -36 18
13 AFC. UTA Arad 20 4 3 13 40-70 -30 15
14 Cetate Săvîrșin 20 2 2 16 23-93 -70 8
18 Frontiera Curtici 2004 19 1 3 15 18-71 -53 6



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA