BINE AŢI VENIT PE SITE-ul OFICIAL AL CLUBULUI SPORTIV VICTORIA ZĂBRANI
- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -

SEZON 2017/18
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Mailat Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II
liga IV - Sezon 2017-2018
Etapa nr. 8



Liga IV - Ed. 2017-2018
Meciurile etapei nr. 8 ( Sâmbătă  07.10.2017 )
Crișul Chișineu Criș 1 : 0 Unirea Sîntana

Sâmbătă 07.10.2017 ora 11:00   Stadion Chișineu Criș

Teședan Florin '66 -

Arbitrii: Mircea Ardelean – Casian Băla, Emil Cristea.  Observatori: Marius Alexa, Vasile Rad.

Victoria Zăbrani 0 : 0 Glogovăț 2013

Sâmbătă 07.10.2017 ora 11:00   Stadion Josef Scheirich

- -

Arbitrii: Alin Bolcaș – Paul Ardelean, Flavius Drăghici.   Observatori: Gabor Biro, Daniel Scridon

CS. Ineu 4 : 2 Victoria Felnac

Sâmbătă 07.10.2017 ora11:00   Stadion Ineu

Georgiu Vasile '21; '65
Păcurar Remus '62;'81
Ghiță Claudiu '4;
Adam Claudiu '75

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Adrian Vasile, Gabriel Hărduț.   Observatori: Romulus Tănăsescu, Iosif Lovas

Șoimii Șimand 7 : 1 Cetate Săvîrșin

Sâmbătă 07.10.2017 ora11:00   Stadion Șimand

Faur Marius '22; '30
Ghergar Ovidiu '47; '57; '61
Balint Robert '76
Mărcuș Constantin '87
Petrean Daniel '59

Arbitrii:Brigadă din Ungaria.  Observatori: Corneliu Tiulea.

Voința Mailat 0 : 3 Victoria Nădlac

Sâmbătă 07.10.2017 ora15:00   Stadion Mailat

- Bălaș Casian '54
Coriteac Ioan '86
Lakatos Rudolf '87

Arbitrii: Alin Deac – Sergiu Burcă, Zoltan Nagy.   Observatori: Adrian Apătean, Andras Mako

Păulișana Păuliș 2 : 2 Progresul Pecica

Sâmbătă 07.10.2017 ora15:00   Stadion Păuliș

Popa Daniel '39
Pop Gabriel '83
Arsene Mirel '27
Murakami Gentaro '54

Arbitrii: Dorinel Herțeg – Mihai Stanciu, Florin Vesa.   Observatori: Dan Ologeanu, Ioan Hamza.

Frontiera Curtici 0 : 5 FC. UTA Arad

Sâmbătă 07.10.2017 ora15:00   Stadion Curtici

- Faur Andrei '22; '57; '65; '75
Bodri Luca '35

Arbitrii: Loredan Bogdan – Emil Arsa, Remus Naghi.  Observatori: Leontin Buda, Gheorghe Sfăt.

ACS. Socodor în această etapă stă !


Clasament Etapa 8
1Crişul Chişineu Criş 8 8 0 0 34-2 +32 24
2Progresul Pecica 8 5 2 1 24-7 +17 17
3
Unirea Sîntana 7 5 1 1 27-7 +18 16
4CS. Ineu 8 4 3 1 23-13 +10 15
5Victoria Zăbrani 8 4 2 2 13-6 +7 14
6ACS.Socodor 7 3 2 2 22-15 +7 11
7Victoria Nădlac 8 3 2 3 15-17 -2 11
8Şoimii Şimand 7 3 1 3 20-17 +3 10
9Păulişana Păuliş 7 2 2 3 13-16 -3 8
10Glogovăţ 2013 7 2 1 4 5-12 -7 7
11UTA Arad 8 2 1 5 14-25 -11 7
12Voinţa Mailat 7 2 1 4 11-24 -13 7
13 Cetate Săvîrşin 8 2 0 6 16-42 -26 6
14Victoria Felnac 7 1 2 4 7-17 -10 5
15Frontiera Curtici 2004 7 0 0 7 5-27 -22 0


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player