- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019
   
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Mailat Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II
liga IV - Sezon 2018-2019
  Etapa nr.10



Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.10 ( Sâmbătă  06.10.2018 )
CS. Ineu 1 : 1 Șoimii Șimand

Sâmbătă 06.10.2017 ora 11:00   Stadion Central Ineu

Belei Raul 11' Morariu Cătălin 24'

Arbitrii: BOLCAŞ ALIN CĂLIN - MIHOC ALINA, BERARIU LUCIAN MIHAI.   Observatori: JIVAN MIHAI ADRIAN, MIRON MARIAN.

Victoria Zăbrani 5 : 1 Podgoria Pîncota

Sâmbătă 06.10.2017 ora 11:00   Stadion Josef Scheirich

Gherghel Iosif 18' 33' 78'
Zele Eduard 69'
Tomuț Alexandru 90'
Pădureanu Gabriel 52'

Arbitrii: MAKO ANDREI SEBASTIAN - PANTEA SEBASTIAN - ADRIAN, PANTEA ANDREI ALEXANDRU.   Observatori: BONDAR MIRCEA, SCRIDON DANIEL.

Păulişana Păuliş 8 : 1 Victoria Nădlac

Sâmbătă 06.10.2017 ora 11:00   Stadion Păuliş

Orza Gheorghe 15'
Grigorian Laurențiu 27' 32'
Calancea Denis 29' 44'
Popa Daniel 62' 77' 86'
Corbu Adrian 72'

Arbitrii: HERŢEG DORINEL - TAKACS CRISTIAN - FLAVIUS, BETEA SORINA GEORGIANA.   Observatori: TANASESCU ROMULUS CRISTIAN, VIDA CONSTANTIN MARCEL.

AFC. UTA Arad II 1 : 1 Frontiera Curtici

Sâmbătă 06.10.2017 ora 11:00   Stadion ICRTI

Isac Damian 63' Brndușe Flavius 21'

Arbitrii: NICORAŞ IONUŢ VASILE - ARSA EMIL, DREGHICI FLAVIUS CRISTIAN.  Observatori: BUDA LEONTIN, JUŞCA TEODOR.

Victoria Felnac 2 : 1 Speranța Turnu

Sâmbătă 06.10.2017 ora 15:00   Stadion Felnac

Varga Rafael 37'
Stanciu Laurențiu 58'
Roza Orlando 64'

Arbitrii: ARDELEAN MIRCEA FLORIN - HĂRDUŢ GABRIEL DUMITRU, VESA PAVEL FLORIN.   Observatori: TIULEA CORNELIU, HAMZA IOAN.

ACS. Socodor 0 : 7 Progresul Pecica

Sâmbătă 06.10.2017 ora 15:00   Stadion Socodor

- Huțanu Petrică 24'
Măgulean Petru 34'
Copil Dumitru 50'
Puie Dan 79' 83' 90'
Arsene Mirel 23'

Arbitrii: BOGDAN LOREDAN - ARDELEAN PAUL GIORGIAN, NAGY ZOLTAN.   Observatori: HERŢEG DORU, LOVAS IOSIF IOAN.

Cetate Săvîrșin 5 : 4 Glogovăț 2013

Sâmbătă 06.10.2017 ora 15:00   Stadion Săvîrșin

Petrean Flavius 15'
Neamț Marius 25' 82'
Oprea Victor 31' 62'
Marc Marius (Autogool!) 59'
Negrea Cristian 51'
Kocsis Robert 54'
Gornic Andrei 94'

Arbitrii: BURCĂ DANIEL ADRIAN - BURCĂ SERGIU LUCIAN, CALNACOV DENIS - CLAUDIU.   Observatori: ENOIU TRAIAN, ROŞU EUGEN.

În această etapă Unirea Sîntana stă !

Liga 4 Arad  Clasament
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Progresul Pecica 10 8 1 1 45-6 +39 25
2 Unirea Sîntana 9 7 2 0 41-6 +35 23
3 Victoria Zăbrani 9 7 1 1 28-11 +17 22
4 CS. Ineu 8 5 3 1 25-11 +14 18
5 Frontiera Curtici 2004 9 5 2 2 19-6 +13 17
6 Șoimii Șimand 9 5 1 3 26-15 +11 16
7 AFC. UTA Arad II 9 4 3 2 25-14 +11 15
8 Păulișana Păuliș 9 4 2 3 31-23 +8 14
9 Glogovăț 2013 9 4 1 4 24-26 -2 13
10 Cetate Săvîrșin 9 3 1 5 20-29 -9 10
11 Podgoria Pîncota 9 2 2 5 21-23 -2 8
12 ACS. Socodor 10 2 0 8 8-232 -24 6
13 Victoria Nădlac 10 1 2 7 12-53 -41 5
14 Speranța Turnu 10 1 1 8 12-55 -43 4
15 Victoria Felnac 10 1 0 9 8-35 -27 3




Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA