- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019

ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

liga IV - Sezon 2018-2019
  Etapa nr.12



Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.12 ( Sâmbătă  20. 10.2017 )
CS. Ineu 0 : 2 Progresul Pecica

Sâmbătă 20.10.2017 ora 11:00   Stadion Central Ineu

- Asene Mirel 4' 54'

Arbitrii: Dorinel Herțeg – Sebastian Pantea, Flavius Dreghici.   Observatori: Traian Enoiu, Vasile Rad.

Victoria Zăbrani 0 : 2 Unirea Sântana

Sâmbătă 20.10.2017 ora 11:00   Stadion ''Josef Scheirich''

- Prică Denis 24'
Martin Călin 85'

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Casian Băla, Paul Ardelean.   Observatori: Romulus Tănăsescu, Gheorghe Sfăt.

Păulişana Păuliş 2 : 0 Victoria Felnac

Sâmbătă 20.10.2017 ora 11:00  Stadion Păuliş

Grigorian Laurențiu 15'
Bogdan Iosif 25'
-

Arbitrii: Cătălin Iova – Emil Arsa, Florin Vesa.   Observatori: Leontin Buda, Iosif Lovas.

AFC UTA Arad II 2 : 0 Șoimii Șimand

Sâmbătă 20.10.2017 ora 11:00   Stadion ICRTI

Duma Mark 25'
Gavrilă Andrei 56'
-

Arbitrii: Cristian Coroban – Sergiu Burcă, Denis Calnacov.   Observatori: Iosif Manușov, Marcel Vida.

ACS. Socodor 13 : 1 Victoria Nădlac

Sâmbătă 20.10.2017 ora 15:00   Stadion Socodor

Covaci Iosif 2' 27' 42'
Diaconu Cristian 23'
Pirtea George 26' 48' 68' 74' 75'
Ghergheș Ioan 32'
Dema Florin 44'
Vaida Răzvan 45'
Țapoș Vlad 66'
Sinkovicz Robert 79'

Arbitrii: Flavius Neagu – Zoltan Nagy, Remus Naghi.   Observatori: Dan Ologeanu, Ioan Hamza.

Cetate Săvârșin 0 : 2 Podgoria Pâncota

Sâmbătă 20.10.2017 ora 15:00   Stadion Săvârșin

- Bulzan Ovidiu 3'
Florea David 89'

Arbitrii: Alin Bolcaș – Cristian Takacs, Sorina Betea.   Observatori: Mihai Jivan, Daniel Scridon.

Glogovăț 2013 1 : 2 Frontiera Curtici

Sâmbătă 20.10.2017 ora 15:00   Stadion Horia

Doboș Bogdan 61' Avrămuțiu Remus 26'
Radu Marius 50'

Arbitrii: Tudor Jurcă – Andrei Pîslaru, Gabriel Hărduț.   Observatori: Corneliu Tiulea, Eugen Roșu.

În această etapă Speranța Turnu stă !

Liga 4 Arad  Clasament
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Unirea Sîntana 11 9 2 0 44-6 +38 29
2 Progresul Pecica 11 9 1 1 47-6 +41 28
3 Victoria Zăbrani 11 8 1 2 30-13 +17 25
4 Frontiera Curtici 2004 11 7 2 2 27-8 +19 23
5 CS. Ineu 11 5 3 3 25-14 +11 18
6 AFC. UTA Arad II 11 5 3 3 27-19 +8 18
7 Păulișana Păuliș 11 5 2 4 34-25 +9 17
8 Șoimii Șimand 11 5 1 5 26-19 +7 16
9 Glogovăț 2013 11 5 1 5 28-29 -1 16
10 Podgoria Pîncota 11 4 2 5 28-24 +4 14
11 ACS. Socodor 12 4 0 8 25-34 -9 12
12 Cetate Săvîrșin 11 3 1 7 21-37 -16 10
13 Victoria Felnac 12 2 0 10 9-37 -28 6
14 Victoria Nădlac 12 1 2 9 13-67 -54 5
15 Speranța Turnu 11 1 1 9 13-59 -46 4



Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani