- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019

ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

liga IV - Sezon 2018-2019
  Etapa nr.19



Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.19 ( Sâmbătă  16.03.2019 )
Podgoria Pâncota 2 : 0 Speranța Turnu

Sâmbătă 16.03.2019 ora 11:00   Stadion Pâncota

Ispas Alexandru 6'
Florea David 79'
-

Arbitrii: Flavius Neagu – Gabriel Hărduț, Alina Mihoc.  Observatori: Leontin Buda, Vasile Rad.

Victoria Zăbrani 3 : 0 CS. Ineu

Sâmbătă 16.03.2019 ora 11:00   Stadion 'Josef Scheirich'

Pașcu Ioan 14'
Băd Flavius 24' 30'
-

Arbitrii: Alin Bolcaș – Cristian Takacs, Denis Calnacov.   Observatori: Traian Enoiu, Iosif Lovas.

Șoimii Șimand 1 : 5 Progresul Pecica

Sâmbătă 16.03.2019 ora 15:00   Stadion Șimand

Engelhardt Cristofer 15' Puie Dan 42' 76'
Ponta Angel 50'
Huțan Petrică 65'
Măgulean Petru 69'

Arbitrii: Mircea Ardelean – Silviu Mocanu, Flavius Dreghici.   Observatori: Mircea Bondar, Romulus Babău.

Frontiera Curtici 3 : 0 Victoria Nădlac

-   Stadion -

- -

Arbitrii: -   Observatori: -

Glogovăț 2003 1 : 4 Victoria Felnac

Sâmbătă 16.03.2019 ora 15:00   Stadion Vladimirescu

Diarra Abdoulaye 9' Măgulean Silviu 51' 73'
Fritea Valentin 56'
Gabor Cristian 93'

Arbitrii: Cristian Coroban – Emil Arsa, Andrei Pîslaru.   Observatori: Corneliu Tiulea, Eugen Roșu.

Cetate Săvârșin 0 : 5 ACS. Socodor

Sâmbătă 16.03.2019 ora 15:00   Stadion Săvârșin

- Faur Marius 31' 37' 90'
Gherheș Ioan 51'
Pirtea George 64'

Arbitrii: Alin Deac – Bogdan Ardelean, Sergiu Burcă.   Observatori: Gabor Biro, Gheorghe Sfăt.

Unirea Sântana 3 : 2 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 16.03.2019 ora 15:00   Stadion Sântana

Istin Migricel 11'
Parlapan Gabriel 72' 83'
Calancea Denis 76' 84'

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Remus Naghi, Zoltan Nagy.  Observatori: Romulus Tănăsescu, Teodor Jușcă.

În această etapă UTA II Arad - STĂ !
Echipa Victoria Nădlac s-a retras din campionat și toate meciurile din retur le va pierde cu 3-0!

Liga 4 Arad  Clasament Et. 19
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Progresul Pecica 18 15 2 1 76-10 +66 47
2 Unirea Sîntana 18 13 4 1 62-17 +45 43
3 Victoria Zăbrani 17 12 1 4 51-20 +31 37
4 Frontiera Curtici 2004 18 10 4 4 37-17 +20 34
5 AFC. UTA Arad II 17 9 4 4 59-28 +31 31
6 Glogovăț 2013 18 9 1 8 41-41 0 28
7 CS. Ineu 17 8 3 6 38-23 +15 27
8 Podgoria Pîncota 18 8 2 8 40-38 2 26
9 ACS. Socodor 17 8 1 9 41-41 0 25
10 Șoimii Șimand 18 7 2 9 33-31 +2 23
11 Păulișana Păuliș 17 6 4 7 44-36 +8 22
12 Cetate Săvîrșin 18 6 1 11 39-61 -22 19
13 Victoria Felnac 18 4 0 14 19-54 -35 12
14 Victoria Nădlac 18 1 2 15 13-99 -86 5
15 Speranța Turnu 18 1 1 16 18-95 -77 4


Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani