- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019

Nicula Tiberiu

ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

liga IV - Sezon 2018-2019
  Etapa nr. 2



Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.2 ( Sâmbătă  18.08.2018 )
Speranța Turnu 5 : 3 !!! Glogovăț 2013

Sâmbătă 18.08.2018 ora 11:00  StadionICRTI Arad

Don Darius 6' 49'
Mihalache Cristian 37'
Cioncioiu Alexandru 56'
Roza Orlando 62'
Negrea Cristian 38'
Coșa Nichita 40'
Ruja Cosmin 69'

Arbitrii: Flavius Neagu – Cristian Takacs, Florin Vesa.  Observatori: Romulus Tănăsescu, Romulus Babău.

Progresul Pecica 2 : 0 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00   Stadion Pecica

Puie Dan 37' 88' -

Arbitrii: Cristian Coroban – Zoltan Nagy, Andrei Pantea.  Observatori: Leontin Buda, Vasile Rad.

ACS. Socodor 1 : 2 Victoria Zăbrani

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00   Stadion Socodor

Dema Florin 33' Zele Eduard (p) 14'
Pavel Flavius (p) 78'

Arbitrii: Loredan Bogdan – Denis Cainacov, Cristian Takacs.   Observatori: Mihai Jivan, Marian Miron.

Unirea Sîntana 4 : 2 Podgoria Pîncota

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00   Stadion Sîntana

Prică Denis 35'
Stanciu Vlăduț 42'
Bud Marius 52'
Martin Cătălin 90'
Bulzan Ovidiu 41'
Pașca Adelin 51'

Arbitrii: Călin Mateuț – Alina Mihoc, Doriana Bunget.   Observatori: Dan Ologeanu, Petru Mihuța.

Victoria Nădlac 4 : 2 Cetate Săvîrșin

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00  Stadion Nădlac

Corbu Adrian 13'
Șiclovan Călin 19'
Balaș Casian 26'
Gabor Viorel 74'
Nemț Călin 43'
Oprea Victor 45'

Arbitrii: Dorinel Herțeg – Andrei Pîslaru, Darius Dragoș.   Observatori: Corneliu Tiuliea, Ioan Hamza.

Victoria Felnac 1 : 3 AFC. UTA Arad II

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00   Stadion Felnac

Felnacichi Oliverati 47' Dumitru Damian 15'
merian Andrei 18'
Miculescu David 90'

Arbitrii: Andrei Mako – Gabriel Hărduț, Flavius Dreghici.  Observatori: Marius Alexa, Daniel Scridon.

Șoimii Șimand 2 : 3 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 18.08.2018 ora 18:00   Stadion Șimand

Șulea Cristian 51'
Ujoc Claudiu 89'
Perenyi Adrian 34'
Calancea Denis 65'
Grigorean Laurențiu 68'

Arbitrii: Flavius Neagu – Emil Arsa, Remus Naghi.  Observatori: Victor Ciurescu, Eugen Roșu.

În această etapă echipa CS. Ineu stă !

Liga 4 Arad  Clasament
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Progresul Pecica 2 2 0 0 8-1 +7 6
2 Victoria Zăbrani 2 2 0 0 8-2 +6 6
3 Victoria Nădlac 2 1 1 0 6-4 +2 4
4 Unirea Sîntana 2 1 1 0 5-3 +2 4
5 AFC. UTA Arad II 2 1 1 0 5-3 +2 4
6 CS. Ineu 1 1 0 0 5-0 +5 3
7 Păulișana Păuliș 1 1 0 0 3-2 +1 3
8 Cetate Săvîrșin 2 1 0 1 5-5 0 3
9 Șoimii Șimand 2 1 0 1 4-4 0 3
10 Glogovăț 2013 2 1 0 1 4-6 -2 3
11 Frontiera Curtici 2004 2 0 1 1 1-3 -2 1
12 Podgoria Pîncota 2 0 0 2 3-6 -3 0
13 Speranța Turnu 2 0 0 2 1-6 -5 0
14 ACS. Socodor 2 0 0 2 1-7 -6 0
15 Victoria Felnac 2 0 0 2 2-9 -7 0



Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani