- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019

ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

liga IV - Sezon 2018-2019
  Etapa nr.4



Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.4 ( Sâmbătă  25.08.2018 )
CS. Ineu 0 : 3 Victoria Zăbrani

Sâmbătă 25.08.2018 ora 11:00   Stadion Central Ineu

- Băd Flavius 19'
Francescu Silviu 58'
Dragu Ioan 88'

Arbitrii: Mircea Ardelean – Casian Băla, Filip Cârmaci.  Observatori: Adrian Apătean, Iosif Lovas.

Păulișana Păuliș 3 : 3 Unirea Sîntana

Sâmbătă 25.08.2018 ora 11:00   Stadion Păuliș

Popa Daniel 58'
Itu Aurelian 76'
Ginghină Alin 26'
Toader Teodor 30'
De Palma Carmine( autogol! 41')
Martin Călin 70'

Arbitrii: Daniel Burcă – Alina Mihoc, Gabriel Hărduș.  Observatori: Doru Herțeg, Daniel Scridon.

Progresul Pecica 1 : 0 Șoimii Șimand

Sâmbătă 25.08.2018 ora 18:00   Stadion Pecica

Arsene Mirel 86' -

Arbitrii: Dorinel Herțeg – Denis Calnacov, Flavisu Dreghici.   Observatori: Marius Alexa, Ioan Hamza.

Speranța Turnu 5 : 2 Podgoria Pîncota

Sâmbătă 25.08.2018 ora 18:00   Stadion ICRTI Arad

Roza Orlando 52' 55' 63'
Don Darius 83'
Sziladi Sergiu 90'
Mărgăian Natanael 15'
Bonchiș Alin 17'

Arbitrii: Cristian Coroban – Paul Ardelean, Andrei Pâslaru.   Observatori: Mircea Toderici, Gheorghe Sfăt.

Victoria Nădlac 1 : 3 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 25.08.2018 ora 18:00   Stadion Nădlac

Vlad Bogdan 51' Morar Andrei 40'
Avrămuțiu Remus 45' 75'

Arbitrii: Loredan Bogdan – Tudor Groșan, Zoltan Nagy.  Observatori: Traian Enoiu, Marcel Vida.

Victoria Felnac 1 : 2 Glogovăț 2013

Sâmbătă 25.08.2018 ora 18:00   Stadion Felnac

Varga Rafael 47' Mariș Alexandru 29'
Gornic Andrei 60'

Arbitrii: Călin Mateuț – Emil Arsa, Andreea Șușca.   Observatori: Gabor Biro, Eugen Roșu.

ACS. Socodor 3 : 1 Cetate Săvîrșin

Sâmbătă 25.08.2018 ora 18:00   Stadion Socodor

Ghergheș Ioan 14'
Faur Marius 42'
Bibarț Bogdan 68'
Petrean Daniel 37'

Arbitrii: Alin Bolcaș – Andrei Pantea, Sorina Betea.   Observatori: Leontin Buda, Teodor Jușcă.

În această etapă AFC. UTA Arad II stă !

Liga 4 Arad  ediția 2018-19     Clasament
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Progresul Pecica 4 3 1 0 11-3 +8 10
2 Victoria Zăbrani 3 3 0 0 11-2 +9 9
3 Glogovăț 2013 4 3 0 1 11-8 +3 9
4 Unirea Sîntana 4 2 2 0 12-6 +6 8
5 AFC. UTA Arad II 3 2 1 0 9-3 +6 7
6 Frontiera Curtici 2004 4 2 1 1 9-4 +5 7
7 Cetate Săvîrșin 4 2 0 2 8-8 0 6
8 Păulișana Păuliș 3 1 2 0 7-6 +1 5
9 CS. Ineu 3 1 1 1 6-4 +2 4
10 Victoria Nădlac 4 1 1 2 8-12 -4 4
11 Șoimii Șimand 4 1 0 3 4-9 -5 3
12 Speranța Turnu 4 1 0 3 6-13 -8 3
13 ACS. Socodor 4 1 0 3 4-12 -8 3
14 Podgoria Pîncota 4 0 1 3 7-13 -6 1
15 Victoria Felnac 4 0 0 4 3-13 -10 0


Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani