- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019
   
ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Mailat Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

Rândul de sus-de la stânga la dreapta
Pașcu Ioan, Miculiț Eugen ( secretar club ), Bier Tiberiu, Simion Andrei, Goț Alexandru, Cioacă Marius, Dragu Ion, Lazăr Marian, Tămășesc Ionuț, Crișan Alexandru, Mitrea Alexandru, Bubuș Mario, Hojda Alexandru, Nibu Andrei, Hodan Gheorghe, Pința Leontin ( antrenor principal ), Petrescu Dan ( membru conducere club ).
Rândul de jos - de la stânga la dreapta
Hojda Vasile ( organizator copetiție ), Mureșan Denis, Cojocaru Richard, Țuța Andrei, Topai Andrei, Gherghel Iosif, Țop Cătălin, Toader Marian ( primarul comunei Zăbrani ). - Lipsesc din poză Francescu, Zele și Băd.




Portari
Mitrea Alexandru
13. 02. 1993
30
Mureșan Denis
30. 02. 1999
12
Fundași
Bier Tiberiu
17. 07. 1982
19
Pașcu Ioan
09. 09. 1988
4
Topai Andrei
06. 08. 1990
7
Hodan Gheorghe
07. 11. 1986
3
Țop Cătălin Florinel
08. 04. 1998
23
Hojda Alexandru B.
13. 08. 1998
24
Cojocaru Richard Alin
07. 10. 2001
25
Mijlocași
Simion Andrei
01. 06. 1996
8
Gherghel Iosif
26. 03. 1991
20
Tănăsescu Alex. Ionuț
12. 09. 2001
22
Crișan Ioan Alexandru
18. 12. 1999
18
Nibu Gigan Andrei I.
28. 05. 1998
21
Kawagoe Takenori
10. 12. 1995
15
Atacanți
Băd Flavius
24. 05. 1983
9
Cioanca Marius
06. 07. 1981
14
Goț Alexandru
24. 08. 1996
27
Bubuș Mario Daniel
28. 02. 1998
28
Lazăr Marian Adrian
13. 08. 2001
29
Mandache Ovidiu C.
18. 01. 1998
16
Țuța Andrei-Mihai
17. 05. 2000
31
Antrenor
Leontin Pința
17. 08. 1958
LP



Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Placeholder image

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA