Club fondat în anul 1932
Prima denumire: "Guttenbrunner  Sportverein"
Tradiția continuă



SEZON 2019-2020
ajf Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

Liga IV - Ed. 2019-2020
Meciurile etapei nr.10 ( Sâmbătă  19. 10. 2019 )
AFC. UTA Arad II 0 : 9 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 11:00   Stadion ICRTI

- Mihai Alin 8' 21' 34'
Prică Denis 23'
Avrămuțiu Remus 27' 38'
Huțanu Petrică 30'
Gligor Alin 80' 89'

Arbitrii: Alin Bolcaș – Zoltan Nagy, Vlăduț Stanciu.   Observatori: Leontin Buda, Gheorghe Sfăt.

CS. Ineu 1 : 3Păulișana Păuliș

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 11:00   Stadion Central Ineu

Teședan Florin 49' Bud Marius 12'
Calancea Denis 54'
Ambruș Dorin 88'

Arbitrii: Cristian Coroban – Andrei Pantea, Paul Ardelean.   Observatori: Mircea Bondar, Iosif Lovas.

Podgoria Pâncota 3 : 0CS. Beliu

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 11:00   Stadion Pâncota

Ispas Alexandru 21'
Pădurean Gabriel 74'
Jurj Narcis 90'
-

Arbitrii: Loredan Bogdan – Remus Naghi, Nicoleta Șușca.   Observatori: Romulus Tănăsescu, Eugen Roșu.

Unirea Sântana 0 : 1 Victoria Zăbrani

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 11:00  Stadion Sântana

- Cornea Cătălin 30'

Arbitrii: Alex Gornic – Cristian Takacsc, Filip Cîrmaci.   Observatori: Marius Alexa, Daniel Scridon.

Glogovăț 2013 1 : 0 Victoria Felnac

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 15:00  Stadion Vladimirescu

Diarra Abdoulaye 14' -

Arbitrii: Mircea Ardelean – Andrei Pîslaru, Emil Arsa.   Observatori: Traian Enoiu, Romulus Babău.

ACS. Socodor 2 : 3 Șoimii Șimand

Sâmbătă 19. 10. 2019 ora 15:00   Stadion Socodor

Rafila Adelin 25'
Pirtea George 67'
Varga Rafael 37'
Don Darius 49'
Roza Orlando 71'

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Florin Vesa, Gabriel Hărduț.   Observatori: Corneliu Tiulea, Marian Miron.


Liga 4 Arad  Clasament - Etapa nr. 10
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Frontiera Curtici 2004 10 9 0 1 36-5 +31 27
2 Victoria Zăbrani 10 8 1 1 29-4 +25 25
3 Unirea Sîntana 10 6 1 3 25-11 +14 19
4 CS. Ineu 10 6 0 4 22-16 +6 18
5 Glogovăț 2013 10 5 1 4 15-16 -1 16
6 Păulișana Păuliș 10 4 3 3 18-19 -1 15
7 Șoimii Șimand 10 5 0 5 26-28 -2 15
8 CS. Beliu 10 3 1 6 21-26 -5 10
9 Victoria Felnac 10 3 1 6 16-21 -5 10
10 Podgoria Pîncota 10 3 1 6 19-33 -14 10
11 ACS. Socodor 10 3 0 7 17-24 -7 9
12 AFC. UTA Arad II 10 0 1 9 14-55 -41 1


PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani