Club fondat în anul 1932
Prima denumire: "Guttenbrunner  Sportverein"
Tradiția continuă



SEZON 2019-2020
ajf Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

Liga IV - Ed. 2019-2020
Meciurile etapei nr.2 ( Sâmbătă  24.08.2019 )
Păulișana Păuliș 2 : 2 CS. Beliu

Sâmbătă 17.08.2019 ora 11:00   Stadion Păuliș

Calancea Denis 10'
Calancea Emilian 76'
Purtan Octavian 20' 88'

Arbitrii: Mircea Ardelean – Filip Cîrmaci, Lucian Berariu.   Observatori: Corneliu Tiulea, Marcel Vida.

Victoria Zabrani 4 : 0 Podgoria Pâncota

Sâmbătă 24.08.2019 ora 11:00   Stadion "Josef Scheirich"

Zele Eduard 45' 60'
Ghergar Ovidiu 59'
Hodan Gheorghe 65'
-

Arbitrii: Ionuț Nicoraș – Paul Ardelean, Sebastian Pantea.   Observatori: Victor Ciurescu, Teodor Jușcă.

Frontiera Curtici 6 : 0 Glogovăț 2013

Sâmbătă 24.08.2019 ora 11:00   Stadion Curtici

Gligor Alin 28'
Avrămuțiu Remus 69' 83' 90'
Brândușe Flavius 78'81'
-

Arbitrii: Tudor Jurcă – Florin Vesa, Cristian Takacs.   Observatori: Mircea Tpderici, Daniel Scridon.

Șoimii Șimand 4 : 2 CS. Ineu

Sâmbătă 24.08.2019 ora 11:00  Stadion Șimand

Șulea Cristian 34' 55' 75'
Don Darius 84'
Mâneran Dan 42'
Dodu Marius 81'

Arbitrii: Bogdan Loredan – Sorina Betea, Emil Arsa.   Observatori: Adrian Apătean, Iosif Lovas.

AFC. UTA Arad II 1 : 5 Unirea Sântana

Sâmbătă 24.08.2019 ora 11:00   Stadion ICRTI

Miclea Narcis 58' Stanciu Vlăduț 3'
Savin Antonio 7'
Băd Flavius 32' 50' 71'

Arbitrii: Radu Bîtea – Andreea Șușca, Denis Calnacov.   Observatori: Doru Herțeg, Gheorghe Sfăt.

Victoria Felnac 1 : 3 ACS. Socodor

Sâmbătă 24.08.2019 ora 11:00   Stadion Felnac

Bubuș Mario 87'
Gyebnar Ștefan (autogol 63')
Edu Ovidiu (autogol 64')
Olariu Laurențiu 25'

Arbitrii: Alin Deac – Andrei Pîslaru, Cristian Cășuț.   Observatori: Gabor Biro, Eugen Roșu.


Liga 4 Arad  Clasament - Etapa nr. 2
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Frontiera Curtici 2004 2 2 0 0 8-0 +8 6
2 Victoria Zăbrani 2 2 0 0 6-0 +6 6
3 Șoimii Șimand 2 2 0 0 7-2 +5 6
4 ACS. Socodor 2 2 0 0 7-3 +4 6
5 CS. Beliu 2 1 1 0 5-2 +3 4
6 Unirea Sîntana 2 1 0 1 5-4 +1 3
7 Păulișana Păuliș 2 0 2 0 4-4 0 2
8 Podgoria Pîncota 2 0 1 1 2-6 -4 1
9 CS. Ineu 2 0 0 2 2-6 -4 0
10 Victoria Felnac 2 0 0 2 1-6 -5 0
11 AFC. UTA Arad II 2 0 0 2 3-9 -6 0
12 Glogovăț 2013 2 0 0 2 0-8 -8 0


PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani