- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2019-2020

ajf Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

Liga IV - Ed. 2019-2020
Meciurile etapei nr.4 ( Sâmbătă  07.09.2019 )
Victoria Zăbrani 1 : 1 Victoria Felnac

Sâmbătă 07.09.2019 ora 11:00   Stadion Stadionul "Josef Scheirich"

Ghergar Ovidiu 11' Maxim Nenad 52'

Arbitrii: Bogdan Loredan - Pantea Andrei, Pantea Sebastian.  Observatori: Buda Leontin, Rad Vasile

ACS. Socodor 1 : 2Păulișana Păuliș

Sâmbătă 07.09.2019 ora 11:00   Stadion Arena din Socodor

Pirtea George 85' Popa Adrian 30'
Grigorean Laurențiu 32'

Arbitrii: Pană Natanael - Băla casian, Berariu Lucian.   Observatori: Ologeanu Dan, Scridon Daniel.

AFC. UTA Arad II 1 : 4 Glogovăț 2013

Sâmbătă 07.09.2019 ora 11:00   Stadion ICRTI

Deta Rareș 90' Borteș Alexandru 25' 56'
Negrea Cristian 41'
Doboș Bogdan 53'

Arbitrii: Deac Ionel Alin - Haghi Remus, Arsa Emil.   Observatori: Alexa Marius, Babău Romulus.

Șoimii Șimand 6 : 3Podgoria Pâncota

Sâmbătă 07.09.2019 ora 17:00   Stadion Șimand

Șulea Cristian 52' 90' 90'
Caba Raul 64' 72' 87'
Pădurean Gabriel 71'
Dragalina Sergiu 82'
Hera Laur 85'

Arbitrii: Jurcă Tudor Florin - Mihoc Alina, Calancov Denis.   Observatori: Tiulea Corneliu, Jușca Teodor.

Frontiera Curtici 5 : 2 CS. Beliu

Sâmbătă 07.09.2019 ora 17:00  Stadion Curtici

Vereș Șipoș 11'
Mihai Alin 31' 32'
Prică Denis 33'
Apostol Răzvan 61'
Ruja Ioan 22'
Mașniță Vasile 55'

Arbitrii: Nicoraș Ionuț Vasile - Hărduț Gabriel, Beta Sorina.   Observatori: Tănăsescu Romulus, Sfăt Gheorghe.

Unirea Sântana 1 : 3 CS. Ineu

Sâmbătă 07.09.2019 ora 17:00   Stadion Sântana

Parlapan Gabriel 45' Florea David 1' 37' 57'

Arbitrii: Bâtea Radu Bogdan - Cășuț casian, Burcă Seergiu.  Observatori: Toderici Mircea, Hamza Ioan.


Liga 4 Arad  Clasament - Etapa nr. 4
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Frontiera Curtici 2004 4 4 0 0 17-2 +15 12
2 Victoria Zăbrani 4 3 1 0 9-2 +7 10
3 Șoimii Șimand 4 3 0 1 13-7 +6 9
4 CS. Ineu 4 2 0 2 10-9 +1 6
5 Unirea Sîntana 4 2 0 2 8-7 +1 6
6 ACS. Socodor 4 2 0 2 8-7 +1 6
7 Glogovăț 2013 4 2 0 2 6-9 -3 6
8 Păulișana Păuliș 4 1 2 1 7-8 -1 5
9 CS. Beliu 4 1 1 2 8-9 -1 4
10 Victoria Felnac 4 1 1 2 5-8 -3 4
11 Podgoria Pîncota 4 0 1 3 5-16 -11 1
12 AFC. UTA Arad II 4 0 0 4 6-18 -12 0


Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani