Club fondat în anul 1932
Prima denumire: "Guttenbrunner  Sportverein"
Tradiția continuă



SEZON 2019-2020
ajf Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

Liga IV - Ed. 2019-2020
Meciurile etapei nr.6 ( Sâmbătă  21.09.2019 )
AFC. UTA Arad II 3 : 7 CS. Beliu

Sâmbătă 21.09.2019 ora 11:00   Stadion ICRTI

Moldovan Cristian 1'
Negrea Denis 43' 44'
Mașniță Vasile 24' 60' 68'
Gligor Alin 33' 50
Berar Ciprian 57'
Ruja Ioan 28'

Arbitrii: Zahoran Janos - Farkas Csaba, Czirok Sandor.  Observatori: Buda Leontin, Bogyo Imre.

CS. Ineu 1 : 0 Glogovăț 2013

Sâmbătă 21.09.2019 ora 11:00   Stadion Central Ineu

Teședan Florin 61' -

Arbitrii: Leah Darius - Mihoc Alina, Naghi Remus Ionuţ.   Observatori: Toderici Mircea, Babău Romulus.

ACS. Socodor 1 : 5Victoria Zăbrani

Sâmbătă 21.09.2019 ora 11:00   Stadion Socodor

Dema Florin 21' Mandache Ovidiu 37'
Bier Tiberiu 39'
Ghergar Ovidiu 70' 78'
Zele Eduard 82'

Arbitrii: Bolcaş Alin Călin - Pîslaru Andrei, Vesa Pavel Florin.  Observatori: Biro Gabor Oliver, Sfăt Gheorghe.

Frontiera Curtici 2004 1 : 0 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 21.09.2019 ora 16:00  Stadion Curtici

Mihai Alin 9' -

Arbitrii: Bogdan Loredan - Căşuţ Cristian, Takacs Cristian - Flavius. -   Observatori: Alexa Marius Andrei, Vida Constantin Marcel.

Șoimii Șimand 2 : 4 Victoria Felnac

Sâmbătă 21.09.2019 ora 17:00   Stadion Beliu

Gheorghieș Adrian 13' 16' Gabor Cristian 5'
Drîglă Robert 10'
Fritea Răzvan 45' 81'

Arbitrii: Gornic Alexandru Dan - Arsa Emil, Hărduţ Gabriel Dumitru.   Observatori: Tiulea Corneliu, Scridon Daniel.

Unirea Sântana 5 : 0 Podgoria Pâncota

Sâmbătă 21.09.2019 ora 17:00   Stadion Sântana

Băd Flavius 29'
Martin Călin 36'
Gherghel Iosif 75'
Parlapan Gabriel 77'
Tomuț Alexandru 90'
-

Arbitrii: Saladea Sorin Florin - Burcă Sergiu Lucian, Betea Sorina Georgiana.  Observatori: Tanasescu Romulus Cristian, Lovas Iosif Ioan.


Liga 4 Arad  Clasament - Etapa nr. 6
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Frontiera Curtici 2004 6 6 0 0 19-2 +17 18
2 Victoria Zăbrani 6 4 1 1 14-4 +10 13
3 Șoimii Șimand 6 4 0 2 20-13 +7 12
4 Unirea Sîntana 6 3 1 2 14-8 +6 10
5 CS. Ineu 6 3 0 3 12-11 +1 9
6 ACS. Socodor 6 3 0 3 11-13 -2 9
7 Păulișana Păuliș 6 2 2 2 8-9 -1 8
8 CS. Beliu 6 2 1 3 17-17 0 7
9 Victoria Felnac 6 2 1 3 9-11 -2 7
10 Glogovăț 2013 6 2 1 3 7-11 -4 7
11 Podgoria Pîncota 6 1 1 4 9-22 -13 4
12 AFC. UTA Arad II 6 0 0 6 10-29 -19 0


PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani