- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2019-2020

ajf Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

Liga IV - Ed. 2019-2020
Meciurile etapei nr.8 ( Sâmbătă  05.10.2019 )
CS. Ineu 2 : 0CS. Beliu

Sâmbătă 05. 10. 2019 ora 11:00   Stadion Central Ineu

Florea David 35' 86' -

Arbitrii: Nicoraș Ionuț Vasile - Hărduț Gabriel, Vesa Pavel.   Observatori: Buda Leontin, Sfăt Gheorghe.

ACS. Socodor 1 : 3 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 05. 10. 2019 ora 11:00   Stadion Socodor

Olariu Laurențiu 93' Mihai Alin 20'
Gligor Alin 44'
Cornean Andrei 94'

Arbitrii: Deac Ionel Alin - Mihoc Alina, Arsa Emil.  Observatori: Apătean Adrian, Vida Constantin Marcel.

Șoimii Șimand 0 : 4Victoria Zăbrani

Sâmbătă 05. 10. 2019 ora 15:00   Stadion Șimand

- Moisă Octavian 31'
Iorgovan Sergiu 42' 51' 89'

Arbitrii: Saladea Sorin Florin - Pantea Sebastian, Pîslaru Andrei.   Observatori: Tănăsescu Romulus Cristian, Lovas Iosif.

Unirea Sântana 5 : 1 Victoria Felnac

Sâmbătă 05. 10. 2019 ora 15:00  Stadion Sântana

Gherghel Iosif 28ț 33' 44'
Martin Călin 48'
Lezeu Ilie 55'
Bubuș Mariu 85'

Arbitrii: Herțeg Dorinel - Berariu Lucian, Takacs Cristian.   Observatori: Alexa Marius, Rad Vasile.

Glogovăț 2013 4 : 2 Podgoria Pâncota

Sâmbătă 05. 10. 2019 ora 15:00   Stadion Vladimirescu

Gornic Andrei 18' 89'
Mariș Alexandru 79'
Coșa Nichita 85'
Ispas Alexandru 13'
Hera raul 50'

Arbitrii: Coroban Cristian - Ardelean Paul Giorgian, Naghi Remus.   Observatori: Tiulea Corneliu, Hamza Ioan.

AFC. UTA Arad II 3 : 3 Păulișana Păuliș

Miercuri 09. 10. 2019 ora 16:00   Stadion ICRTI

Boștină George 83'
Moldovan Cristian 7'
Sfîrlea Darius 28'
Popa Daniel 45'
Grogorean Laurențiu 90'
Popa Adrian 94'

Arbitrii: Pană Natanael - Calnacov Denis, Șușca Andreea.  Observatori: Jivan Mihai, Babău Romulus.


Liga 4 Arad  Clasament - Etapa nr. 8
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Frontiera Curtici 2004 8 7 0 1 22-4 +18 21
2 Victoria Zăbrani 8 6 1 1 19-4 +15 19
3 Unirea Sîntana 8 5 1 2 21-10 +11 16
4 CS. Ineu 8 5 0 3 18-12 +6 15
5 Glogovăț 2013 8 4 1 3 12-13 -1 13
6 Șoimii Șimand 8 4 0 4 22-21 +1 12
7 Păulișana Păuliș 8 3 3 2 15-14 +1 12
8 Victoria Felnac 8 3 1 4 15-17 -2 10
9 ACS. Socodor 8 3 0 5 12-17 -5 9
10 CS. Beliu 8 2 1 5 18-21 -3 7
11 Podgoria Pîncota 8 1 1 6 12-30 -18 4
12 AFC. UTA Arad II 8 0 1 7 14-37 -23 1


Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani