- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2019-2020

ajf Liga 4 Arad - Ediția 2019-2020

Placeholder image SântanaCurtici Zabrani Felnac Glogovaţ Păuliş Simand UTA II

În prima etapă echipa noastră se va deplasa la Vladimirescu...

Ediția 2019-2020 a Ligii a 4-a Arad se va desfășura după un nou sistem, de tipul play-off/ play-stay / play-out.

Până la acea fază a competiției, cele 12 competitoare vor avea de jucat în sezonul regulat.
CSVZ August 10. 2019 10:57



Caravana Ligii a IV-a Arad pleacă la drum cu Vladimirescu-Zăbrani, Ineu – Curtici sau Sântana – Șimand! Vezi tot programul turului:


Etapa I, 17 august

CS Ineu – Frontiera Curtici

Podgoria Pâncota – Păulișana Păuliș

Unirea Sântana – Șoimii Șimand

CS Glogovăț 2013 –  Victoria Zăbrani

CS Beliu – Victoria Felnac

ACS Socodor – UTA II

Etapa a II-a, 24 august

Păuliș – Beliu

Zăbrani – Pâncota

Curtici – Glogovăț

Șimand – Ineu

UTA II – Sântana

Felnac – Socodor

Etapa a III-a, 31 august

Ineu – UTA II

Pâncota – Curtici

Glogovăț – Șimand

Beliu – Zăbrani

Felnac – Păuliș

Sântana – Socodor

Etapa a IV-a, 7 septembrie

Zăbrani – Felnac

Șimand – Pâncota

Curtici – Beliu

UTA II- Glogovăț

Sântana – Ineu

Socodor – Păuliș

Etapa a V-a, 14 septembrie

Pâncota – UTA II

Ineu – Socodor

Glogovăț – Sântana

Beliu – Șimand

Felnac – Curtici

Păuliș – Zăbrani

Etapa a VI-a, 21 septembrie

Ineu – Glogovăț

Curtici – Păuliș

UTA II – Beliu

Șimand – Felnac

Sântana – Pâncota

Socodor – Zăbrani

Etapa a VII-a, 28 septembrie

Pâncota – Ineu

Felnac – UTA II

Beliu – Sântana

Păuliș – Șimand

Zăbrani – Curtici

Glogovăț – Socodor

Etapa a VIII-a, 5 octombrie

Ineu – Beliu

Șimand – Zăbrani

Sântana – Felnac

UTA II – Păuliș

Glogovăț – Pâncota

Socodor – Curtici

Etapa a IX-a, 12 octombrie

Zăbrani – UTA II

Pâncota – Socodor

Beliu – Glogovăț

Păuliș – Sântana

Felnac – Ineu

Curtici – Șimand

Etapa a X-a, 19 octombrie

Ineu – Păuliș

Pâncota – Beliu

UTA II – Curtici

Sântana – Zăbrani

Glogovăț – Felnac

Socodor – Șimand

Etapa a XI-a, 26 octombrie

Zăbrani – Ineu

Felnac – Pâncota

Păuliș – Glogovăț

Curtici – Sântana

Șimand – UTA II

Beliu – Socodor



Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani