- CLUB FONDAT ÎN ANUL 1932 -


SEZON 2018-2019

ajf Placeholder image Curtici Felnac Glogovaţ Pecica Păuliş Sântana Zabrani Simand UTA II

liga IV - Sezon 2018-2019
Etapa nr. 15

Victorie la pas a echipei noastre contra unui adversar modest.

Victoria Nădlac-Victoria Zăbrani 0-7 (0-2)

11.11.2018 • 12:35 | CSVZ
+
Victoria Nădlac
12 Popovici Gheorghe
4 Grasa Nicolae
8 Lăpușan Sergiu
10 Sinkovicz Robert
9 Covaci Nicolae
14 Petrilă Alen Madaraș Pavel
15 Sabou Alexandru Popa Cristian
5 Boca Valentin Suhanscki Patrik
11 Bojan Leonardo
7 Petrovici Darius
3 Mocriș Patrik Sava Alexandru
Banca de rezerve
16 Madaras Pavel
13 Popa Cristian
2 Suhahscki Patrik
6 Sava Alexandru
- -
- -
- -
Antrenor:   Cap Adrian
Victoria Zăbrani
32Mureșan Denis
2Goț Alexandru Popa Adrian
5Pașcu Ioan
13Francescu Silviu
15Tomuț Alexandru
7Gherghel Iosif
17Simion Andrei Topai Andrei
10Dragu Ion
11Zele Eduard
8Țuța Andrei Adam Claudiu
16Pavel Flavius Cioanca Marius
Banca de rezerve
1 Soltesz Paul
6 Bier Tiberiu
14 Popa Adrian
9 Topai Andrei
4 Adam Claudiu
18 Cioanca Marius
- -
Antrenor:  Cristian Toadea
Arbitrii: Dorinel Herțeg – Filip Cîrmaci, Cristian Takacs. Observatori AJF:  Marius Alexa, Ovidiu Coman.

Liga IV - Ed. 2018-2019
Meciurile etapei nr.15 ( Sâmbătă  10.11.2018 - Ultima din Tur )
Progresul Pecica 10 : 0 Cetate Săvârșin

Sâmbătă 10.11.2018 ora 11:00   Stadion Pecica

Măgulean Petru 10' 50' 60'
Aldea Sergiu 14' 77'
Puie Dan 16' 19' 50'
Arsene Mirel 23'
Gyebnar Ștefan 74'
-

Arbitrii: Cristian Coroban – Casian Băla, Alina Mihoc.   Observatori: Leontin Buda, Romulus Babău.

Podgoria Pâncota 2 : 1 Păulișana Păuliș

Sâmbătă 10.11.2018 ora 11:00   Stadion Pâncota

Dragalina Sergiu 13'
Ispas Alexandru 90'
Calancae Denis 71'

Arbitrii:  Dorinel Herțeg – Florin Vesa, Andreea Șușca. Observatori: Romulus Tănăsescu, Eugen Roșu.

Șoimii Șimand 0 : 1 Frontiera Curtici 2004

Sâmbătă 10.11.2018 ora 14:00   Stadion Şimand

- Nedea Raul 64'

Arbitrii: -   Sorin Saladea – Emil Arsa, Remus Naghi. Observatori: Mircea Toderici, Marcel Vida.

Unirea Sântana 3 : 0 Glogovăț 2013

Sâmbătă 10.11.2018 ora 14:00   Stadion Sântana

Bud Marius 14'
De Palma Carmine 63'
Prică Denis 78'
-

Arbitrii: -   Loredan Bogdan – Denis Calnacov, Sergiu Mona. Observatori: Marius Alexa, Vasile Rad.

Speranța Turnu 2 : 11 AFC. UTA Arad II

Sâmbătă 10.11.2018 ora 14:00   Stadion ICRTI

Gabor Cristian 33'
Ștefan Andrei 38'
Gavrilă Andrei 11' 51' 88' 91'
Isac Damian 24' 59' 65'
Merian Andrei 49'
Hrezdac Denis 63'
Vidican Lucian 75'
Nistor Alexandru 77'

Arbitrii: Sebastian Mako – Zoltan Nagy, Andrei Pîslaru.   Observatori: Corneliu Tiulea, Iosif Lovas.

Victoria Nădlac 0 : 7 Victoria Zăbrani

Sâmbătă 10.11.2018 ora 14:00   Stadion Nadlac

- Dragu Ion 21'
Zele Eduard 37' 85'
Simion Andrei 51'
Gherghel Iosif 68'
Cioanca Marius 84'
Adam Claudiu 88'

Arbitrii: Alin Bolcaș – Paul Ardelean, Flavius Dreghici.   Observatori: Adrian Apătean, Petru Mihuța.

Victoria Felnac 0 : 4 CS. Ineu

Sâmbătă 10.11.2018 ora 14:00   Stadion Felnac

- Belei Raul 6'
Mâneran Dan 47'
Mâneran Denis 58'
Hulbăr Georgian 72'

Arbitrii: Flavius Neagu – Gabriel Hărduț, Sorina Betea.  Observatori: Dan Ologeanu, Daniel Scridon.

În această etapă AFC. Socodor stă !

Liga 4 Arad  Clasament Et. 15
Loc Echipa M V E Î G Dif-G P
1 Progresul Pecica 14 12 1 1 62-8 +54 37
2 Unirea Sîntana 14 10 3 1 52-12 +40 33
3 Victoria Zăbrani 14 10 1 3 44-16 +28 31
4 CS. Ineu 14 8 3 3 36-14 +22 27
5 Frontiera Curtici 2004 14 8 3 3 30-11 +19 27
6 AFC. UTA Arad II 14 6 4 4 42-26 +16 22
7 Glogovăț 2013 14 7 1 6 32-34 -2 22
8 Podgoria Pîncota 14 6 2 6 33-28 +5 20
9 Păulișana Păuliș 14 5 4 5 39-31 +8 19
10 Șoimii Șimand 14 6 1 7 28-22 +6 19
11 ACS. Socodor 14 5 1 8 29-36 -7 16
12 Cetate Săvîrșin 14 4 1 9 25-51 -26 13
13 Victoria Felnac 14 2 0 12 9-43 -34 6
14 Victoria Nădlac 14 1 2 11 13-77 -64 5
15 Speranța Turnu 14 1 1 12 15-80 -65 4


Placeholder image



PRIMĂRIA ȘI CONSILIUL LOCAL ZĂBRANI SUSȚINE CLUBUL SPORTIV VICTORIA

Primăria și Consiliul Local Zăbrani